Конспект уроку з презентацією уроку української літератури у 7 класі на тему: “Григір Тютюнник “Климко”. Воєнне дитинство у повісті”.

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з презентацією уроку української літератури у 7 класі на тему: “Григір Тютюнник “Климко”...
Посада: вчитель української мови та літератури
Місце роботи: Марганецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 з поглибленим вивченням української мови та літератури

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Конспект уроку з презентацією уроку української літератури у 7 класі на тему: “Григір Тютюнник “Климко”. Воєнне дитинство у повісті”.
Воєнне дитинство у повісті” стане у нагоді молодим вчителям, студентам педагогічних вузів, учням школи.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Традиційний за будовою урок вивчення нового матеріалу. У кросворді треба запитання ставити так, щоб відповіддю був іменник у називному відмінку. Без уваги залишилися три епіграфи до основного змісту уроку. Відсутній підсумок вивчення теми заняття. Презентація поверхово розкриває мету уроку. Дякую.

  2. Вдало, на мою думку, висловлена виховна мета – виховування доброти, турботи про ближнього, здатності співпереживати… Звернула увагу на цікаве домашнє завдання в презентації «Яких ситуацій нашого з вами життя Климко не сприйме? Що вразить його до глибини душі?”. Варто задуматись. Дякую авторові!

  3. Урок цікавий ,багато творчого матеріалу Ви використали .Ви працюєте над розвитком активності учнів та над комунікативною компетентністю. Але тип уроку не відповідає меті уроку( У Вас у меті уроку продовжуєте працювати , а в типі уроку вивчаєте.Хіба так?) Ви молодці,що використали епіграф до уроку , але не попрацювали над ним на уроці. У Вас в опрацюванні змісту II розділу види робіт не акцентовані( Тема ,ідея,основна думка тощо .Можна назвати Робота над темою уроку. Творча робота учнів .Робота над змістом( на уважність чи з ” олівцем” і т. д.)Урок-це ,звичайно,творчість учителя ,він сам може обирати технології роботи та види робіт , але є вимоги щодо написання конспекту уроку.Є і порушення у вживанні у-в. Але за урок дякую.