Конспект відкритого уроку у 8 класі за твором ” Божественна комедія” Данте Аліг’єрі.

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект відкритого уроку у 8 класі за твором ” Божественна комедія” Данте Аліг’єрі.
Посада: Вчитель зарубіжної літератури, педагог-організатор
Місце роботи: школа I-III ст .с.Бабин Кельменецького р-ну, Чернівецької обл.

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Конспект відкритого уроку у 8 класі за твором ” Божественна комедія” Данте Аліг’єрі.
За допомогою твору«Божественна комедія»-розділ «Пекло» постараємось відтворити розташування грішників у колах пекла; розвивати уміння відстоювати власну думку; подумаємо над таким важливим питанням, як треба прожити життя, щоб не потрапити в пекло; виховувати прагнення бути праведною людиною.

Предмет поеми – людина, яка силою своєї волі,
за заслугу або через непослух,
зазнає справедливої відплати або кари.
Данте

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Шановна пані! Ви привласнили чужу розробку. Де ж ваша академічна доброчесність?

  2. Підготовча робота до уроку значима, логічно і послідовно розкривається тема. Презентація відсутня, тому неможливо зрозуміти її роль (до речі, обладнання не вказано). Символіку визначає сама вчителька, не залучаючи учнів. Не зовсім зрозумілим є домашнє завдання. Кожукало Н.

  3. Не кожному під силу зрозуміти твір Данте “Божественна комедія”, але вчителем урок сплановано вдало , вважаю , що він буде результативним, Учні люблять складати сенкани , тому така форма роботи є доречною, Дякую!

  4. Тема є складною для сприйняття , але вчитель вирішує дану проблему шляхом добору доцільних методів та прийомів. Продуктивними є рольова гра інтерв*ю з Данте, складання сенкану, момент оцінювання.

  5. Сама тема відкритого уроку є складною та цікавою водночас. Річ у тому, що твір надзвичайно важкий для розуміння восьмикласниками. але Катерині Віссаріонівні вдалося чітко ненав*язливо пояснити те, на чому наголошував автор. Також сподобалась інсценізація, пояснення символіки твору, групова робота учнів на уроці. Хотілося б переглянути презентацію до уроку

  6. Конспект відкритого уроку із зарубіжної літератури складено методично чітко. Цікавим є інсценізація інтерв”ю з Данте. Учитель не лише розкриває тему, але й приділяє увагу теорії літератури (словникова робота- визначення терміну “терцина”, якою написана поема). Учні мають можливість працювати творчо, складаючи сенкани, працювати в групах. І, нарешті, дуже влучним є завершення уроку поезією патріарха української літератури – Л.Костенко про Данте.