mail@urok-ua.com

Інфографіка до уроку Я у світі: “Дикорослі та культурні рослини”.

Цей матеріал було розроблено та адаптовано до уроку Я у світі за темою: “Дикорослі та культурні рослини”, для учнів 3 класу спеціальної школи.

Інфографіка до уроку Я у світі

 • : Григор'єва Юлія Валеріївна
 • : Вчитель-дефектолог
 • : Маріупольська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 37 Донецької обласної ради
 • Інфографіка до уроку Я у світі
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
242

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

 1. Урок містить в собі всі необхідні компоненти для успішного досягнення мети. Вчитель використовує проблемне навчання, інтерактивні вправи, присутня ігрова діяльність. Цікавим є момент отримання домашнього завдання у конвертах та наочний матеріал.

 2. Цікава розробка уроку. Крім традиційних прийомів використані і творчі завдання, і логічні, і на розвиток критичного мислення. Використання інтерактивних методів роблять урок цікавим і активним. Дану розробку можна чудово використати і на уроці природознавства. Дякую.

 3. Урок побудований логічно, збережена його традиційна структура. Все обертається навколо розв”язання проблемної ситуації. Використання ігрових моментів, активних методів роботи збагачують урок і сприяють кращому засвоєнню знань учнями. Інфографіка до уроку чітка, естетично оформлена. Дякую.

 4. Конспект уроку я у світі складено методично правильно. Учитель використовує ігрові, інтерактивні, творчі методи навчання. А щоб краще зацікавити учнів навчальною темою, використовує такий спосіб подання інформації як візуалізація. Вважаю, мети уроку досянуто. Дякую.