Інфографіка до уроку Я у світі: “Дикорослі та культурні рослини”.

Автор публікації
Автор матеріалу: Інфографіка до уроку Я у світі: “Дикорослі та культурні рослини”.
Посада: Вчитель-дефектолог
Місце роботи: Маріупольська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 37 Донецької обласної ради

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Цей матеріал було розроблено та адаптовано до уроку Я у світі за темою: “Дикорослі та культурні рослини”, для учнів 3 класу спеціальної школи.

Вікно перегляду документа

Інфографіка до уроку Я у світі

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Урок містить в собі всі необхідні компоненти для успішного досягнення мети. Вчитель використовує проблемне навчання, інтерактивні вправи, присутня ігрова діяльність. Цікавим є момент отримання домашнього завдання у конвертах та наочний матеріал.

  2. Цікава розробка уроку. Крім традиційних прийомів використані і творчі завдання, і логічні, і на розвиток критичного мислення. Використання інтерактивних методів роблять урок цікавим і активним. Дану розробку можна чудово використати і на уроці природознавства. Дякую.

  3. Урок побудований логічно, збережена його традиційна структура. Все обертається навколо розв”язання проблемної ситуації. Використання ігрових моментів, активних методів роботи збагачують урок і сприяють кращому засвоєнню знань учнями. Інфографіка до уроку чітка, естетично оформлена. Дякую.

  4. Конспект уроку я у світі складено методично правильно. Учитель використовує ігрові, інтерактивні, творчі методи навчання. А щоб краще зацікавити учнів навчальною темою, використовує такий спосіб подання інформації як візуалізація. Вважаю, мети уроку досянуто. Дякую.