Інтерактивна гра для учнів 7-го класу: «Вогонь – друг, вогонь – ворог!»

Автор публікації
Автор матеріалу: Інтерактивна гра для учнів 7-го класу: «Вогонь – друг, вогонь – ворог!»
Посада: вчитель української мови та літератури
Місце роботи: Катеринівська ЗШ І-ІІІ ступенів Кіровоградської райдержадміністрації Кіровоградської області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Захід із пожежної безпеки проводиться у формі гри. Його мета: розширити уявлення учнів про причини виникнення пожежі; учити передбачати наслідки своїх дій; спонукати до виконання правил протипожежної безпеки.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Інтерактивна гра добре організована. Вчитель визначає мету,вказує обладнання, методично вірно планує роботу. Подібні заходи сприяють збереженню життя і здоров’я школярів. Використання технічних засобів навчання робить навчання цікавим.

  2. Дякую за розробку, що може слугувати і для Години спілкування класного керівника і для інструктажів з техніки безпеки, і для тренінгових занять за даною тематикою, адже підібрана цікава інтерактивна методика, що супроводжена прикладами з життя, візуально підкріплена мультимемедійними слайдами. Дана методична розробка всебічно висвітила проблему вогню у житті суспільсьва та спонукатиме до виконання правил протипожежної безпеки школярів та їх родин.

  3. Позакласний захід про безпечне поводження з вогнем проведено у формі інтерактивної гри. У доступній пізнавальній грі діти з’ясовують правила безпечної поведінки. Презентація, ілюстрації, таблиці, пам’ятки дають можливість учням зробити висновки щодо пожежної безпеки. Дякую.