mail@urok-ua.com

Конспект і презентація до уроку з розвитку мовлення для 3 класу

Урок розвитку зв’язного мовлення “Вчимося писати листи”. 3 клас. На поданому уроці учні ознайомлюються з основними правилами листування, структурою листа, його мовним оформленням. З’ясовують значення слів адреса, адресант, адресат. Формують уміння аналізувати тексти листів та писати власні. Знайомляться з історією виникнення листа, конверта, марки.. Розвивають увагу, логічне мислення . На уроці виховується мовленнєва культура, інтерес до наслідків власної праці та милосердя.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Розробка уроку знайомить із структурою листа, правилами листування, з’ясовується значення слів адреса, адресат і адресант, листоноша, індекс і т.д., навчає складати листи, підписувати конверт відповідно до вимог, виховує культуру писемного мовленнята інтерес до наслідків власної праці. В наш час, час телефонів, це досить цікава тема для дітей. Дуже приваблива презентація, але на деяких слайдах є недоліки. Дякую.

  2. Якісно підготовлений урок розвитку мовлення. Хороша презентація, вона логічно і послідовно розкриває мету уроку. Вчителька використала цікаву інформацію про історію виникнення листа, конверта, марки. Доречною була робота в групах. Дякую.

  3. Уроки розвитку мовлення навчають дітей творчо мислити, поглиблюють мовленнєві вміння та навички. Написання листа відбувається відповідно методичних вимог та з урахуванням вікових особливостей учнів. Сподобалась презентація.

  4. Урок з використанням інноваційних педагогічних технологій, цікавий, творчий. Діти повинні вміти писати листи, адресувавши їх через пошту. Про те, зважаючи на вимогу часу, доцільніше при спілкуванні використовувати віртуальну мережу. Дякую.