mail@urok-ua.com

Конспект інтегрованого уроку (математика + трудове навчання) для 1 класу.

Працюємо граючись. Цей комбінований урок дозволить краще засвоїти у 1 класі обчислення прикладів, геометричні фігури, сприятиме розвитку можливостей і здібностей кожної особистості

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Логічне об’єднання тем з математики та трудового навчання. Сподобалося, що учитель працює над формуванням компетентності “уміння вчитися”, мотивує учнів до праці.

  2. Урок сучасний, динамічний, логічно завершений. Інтеграція завжди подобається молодшим школярам, особливо поєднання математики з трудовим навчанням. Кожну репліку вчитель передбачає й озвучує, отже, уявляєш себе , ніби присутнім на уроці.

  3. Дуже сподобалася розробка інтегрованого уроку математики та трудового навчання у 1 класі. Присутні всі етапи уроку, детально розписані, використовується багато інтерактивних методів та прийомів. Присутні на уроці дві фізкультхвилинки: для пальчиків та для всього тіла. Особливо цікава гра “День-ніч”, з якою, до речі, вперше зустрічаюся. Вдало доповнює урок змістовна презентація. Лише викликає занепокоєння, як на мене, велика кількість матеріалу, яку учні мають опрацювати впродовж уроку. Чи встигнуть?
    А загалом, Валентино Андріївно, Ви молодчинка! Так тримати!