mail@urok-ua.com

Конспект інтегрованого уроку у 1 класі Навчання грамоти, трудове навчання, музика

Ігрові технології дозволяють зробити захоплюючим не лише дозвілля або виховний захід, а й буденний навчальний процес, під час якого активізуються всі психічні процеси і функції дитини. Інтерес до предмети виникає за рахунок того, що знання засвоюються у новій ситуації. Гра дозволяє практично використовувати знання, які отримує учень на уроці.

Конспект уроку

Презентація

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(4 оцінки. Рейтинг публікації: 4 з 5)
495

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Як зазначено в попередніх коментарях, і справді, гарна і подача матеріалу та його оформлення, так і наповнення. Для учнів першого класу, те що треба: і творче наповнення, і навчання.

  2. Майстерний виклад матеріалу до уроку. Яскрава презентація та музичний супровід справляє позитивні враження. Дуже вдало поєднано і навчання, і творчість, і відпочинок. Так і хочеться Вам подарувати валентинку. Успіхів Вам!

  3. Наталія Іванівна, хочеться подякувати вам за такий творчий підхід до створення інтегрованого уроку для учнів першого класу, адже всі розуміють, що утримати їх увагу дуже важко. А тут зміна діяльності, різні види завдань, а яка чудова кольорова презентація. Ви велика розумниця. Творчої вам наснаги.

  4. Урок цікавий ,сприяє розвитку па’мяті,фонематичного слуху, дрібної моторики. Інтеграція читання,трудового навчання та музики вдалася! Урок заслуговує на увагу!