mail@urok-ua.com

Конспект інтегрованого уроку з математики та природознавства 2 клас “Застосування прийомів усного додавання і віднімання двоцифрових чисел у процесі обчислень та розв’язування задач. Їстівні та отруйні гриби.”

Тема. Застосування  прийомів  усного  додавання  і  віднімання двоцифрових  чисел  у  процесі  обчислень  та  розв’язування задач. Їстівні та отруйні гриби
Мета: формувати вміння застосовувати прийоми усного додавання і віднімання двоцифрових чисел у процесі розв’язування прикладів і задач; удосконалювати вміння розв’язувати текстові задачі вивчених видів, знаходити значення буквених виразів; розвивати увагу, логічне мислення;  продовжити вчити розрізняти їстівні і неїстівні гриби; розвивати пізнавальну активність, уміння спостерігати; виховувати любов та повагу до природи, культуру поведінки.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

  • : Дудник Лілія Олександрівна
  • : вчитель початкових класів
  • : Старозбур'ївська ЗОШ І – ІІІ ступенів
  • Інтегрований урок
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Завдяки даній розробці уроку учні не лише навчаться додавати і віднімати двоцифрові числа, а й дізнаються багато цікавого про гриби. Для мотивації автор використала гру” Чарівний ящик”, підстрахувавшись при цьому загадками. На мою думку доречно було б задачі теж поєднати з темою про гриби. Дуже добре що вчитель на уроці дбає не лише про роботу, а й про відпочинок у вигляді фізкультхвилинки, офтальмологічної паузи, відпочинку для пальчиків. Презентація яскрава, не перенавантажена текстом. Сподобалась ідея складання портфоліо з дитячих малюнків.Цікаво, творчо, креативно! Дякую.

  2. Вчитель вдало інтегрувала теми двох уроків. Надзвичайно ефективними виявляються уроки , забезпечені мультимедійною підтримкою.Інтеграція формує інтерес до вивчення математики та природознавства. Вчитель використовує інтерактивні методи навчання.