mail@urok-ua.com

Конспект та презентацію інтегрованого уроку-подорожі з математики та історії України для 5 класу на тему: “Множення та ділення десяткових дробів. Сім чудес України: історичні міста та містечка”

Автори вчитель математики Гладченко Любов Іванівна та вчитель історії Юзьвак Олег Ярославович представляють конспект та презентацію інтегрованого уроку-подорожі з математики та історії України для 5 класу на тему: “Множення та ділення десяткових дробів. Сім чудес України: історичні міста та містечка”. Урок можна використати для узагальнення знань учнів про десяткові дроби та дії над ними; для виховання любові до української історії, Української Держави, гордості за минуле і сучасне на прикладах семи історичних міст та містечок.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
588

2 коментарі

  1. Вчителі під час уроку застосовують багатий методичний арсенал, створюють умови для кращого узагальнення отриманих знань. Учні знайомляться з історичними пам*ятками України та демонструють свої знання та вміння.

  2. Урок з математики та історії, тип – урок узагальнення та систематизації знань. Але чому завдання виконують лише з математики? Чому вчитель історії подає новий матеріал, де закріплення? Підбиття підсумків і домашнє завдання теж тільки з математики. То навіщо два вчителя?