Конспект та презентацію інтегрованого уроку-подорожі з математики та історії України для 5 класу на тему: “Множення та ділення десяткових дробів. Сім чудес України: історичні міста та містечка”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект та презентацію інтегрованого уроку-подорожі з математики та історії України для 5 класу на тему: “Множенн...
Посада: вчитель математики, вчитель історії
Місце роботи: Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів імені О.С.Маковея з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін м. Заліщики

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Автори вчитель математики Гладченко Любов Іванівна та вчитель історії Юзьвак Олег Ярославович представляють конспект та презентацію інтегрованого уроку-подорожі з математики та історії України для 5 класу на тему: “Множення та ділення десяткових дробів. Сім чудес України: історичні міста та містечка”. Урок можна використати для узагальнення знань учнів про десяткові дроби та дії над ними; для виховання любові до української історії, Української Держави, гордості за минуле і сучасне на прикладах семи історичних міст та містечок.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Вчителі під час уроку застосовують багатий методичний арсенал, створюють умови для кращого узагальнення отриманих знань. Учні знайомляться з історичними пам*ятками України та демонструють свої знання та вміння.

  2. Урок з математики та історії, тип – урок узагальнення та систематизації знань. Але чому завдання виконують лише з математики? Чому вчитель історії подає новий матеріал, де закріплення? Підбиття підсумків і домашнє завдання теж тільки з математики. То навіщо два вчителя?