mail@urok-ua.com

Конспект та презентацію інтегрованого уроку-подорожі з математики та історії України для 5 класу на тему: “Множення та ділення десяткових дробів. Сім чудес України: історичні міста та містечка”

Автори вчитель математики Гладченко Любов Іванівна та вчитель історії Юзьвак Олег Ярославович представляють конспект та презентацію інтегрованого уроку-подорожі з математики та історії України для 5 класу на тему: “Множення та ділення десяткових дробів. Сім чудес України: історичні міста та містечка”. Урок можна використати для узагальнення знань учнів про десяткові дроби та дії над ними; для виховання любові до української історії, Української Держави, гордості за минуле і сучасне на прикладах семи історичних міст та містечок.

Конспект уроку

Презентація до уроку

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(5 оцінок. Рейтинг публікації: 5 з 5)
549

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Вчителі під час уроку застосовують багатий методичний арсенал, створюють умови для кращого узагальнення отриманих знань. Учні знайомляться з історичними пам*ятками України та демонструють свої знання та вміння.

  2. Урок з математики та історії, тип – урок узагальнення та систематизації знань. Але чому завдання виконують лише з математики? Чому вчитель історії подає новий матеріал, де закріплення? Підбиття підсумків і домашнє завдання теж тільки з математики. То навіщо два вчителя?