mail@urok-ua.com

Конспект уроків з образотворчого мистецтва у 2 класі

Важливо своєчасно сформувати в дітей взаємозв’язок між спостереженням і зображувальною дією, вчити їх, щоб рука «слухалась» ока. Отже, постає завдання – розвивати візуальне сприймання: кольору, форму, освітлення, розміщення предметів тощо. Працювати треба за допомогою «живописних каналів», пропонуючи увазі дітей образи з творів художників – живописців. Сприймання їх безпосередньо впливає на творче становлення молодших учнів. І навпаки, залучення до малювання розвиває здатність сприймати художній образ у мистецтві, бачити прекрасне в природі.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Розробки уроків сподобались, обов*язково візьму їх до своєї методичної скарбнички. Зміст матеріалу відповідає програмовим вимогам, допомагає розвивати творчі здібності школярів, теорія логічно пов*язана із практикою.

  2. Олена Павлівна демонструє винахідливо продумані конспекти уроків з образотворчого мистецтва, які є проілюстрованими, з теоретичними основами і поняттями. Дуже вам вдячна. Буду користуватися залюбки.

  3. Сказати, що це хороша робота, то, мабуть, це нічого не сказати. Робота просто чудова! Усе “від і до”. Все гарно укомплектовано, змістовно зібрано, логічно викладено. Ілюстрації чудово доповнюють матеріал. Спасибі вам.)