mail@urok-ua.com

Конспект уроку англійської мови у 1 класі “Розваги у день народження ведмедика Тедді”

Урок-свято мотивує учнів до навчання. Тільки гра може викликати справжній інтерес до пізнання. Метою цього уроку є розвивати мовленнєві здібності дітей; створювати умови для оволодіння первинною комунікацією іноземною мовою; формувати уміння досягати комунікативної мети за умови обмеженого володіння другою мовою; розвивати логічне мислення дошкільників;виховувати інтерес дошкільників до культури, традицій, звичаїв людей, які розмовляють іншою мовою; виховувати позитивні риси характеру, елементарну культуру спілкування; створювати сприятливі умови для збагачення, розширення, систематизації знань, прищеплювати елементарні навички усного мовлення іноземною мовою (говорити, розуміти); формувати ціннісне ставлення до іншомовного довкілля.

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
161

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Лідія Петрівна використала розваги з навчальною метою, адже ігрова діяльність у першому класі є провідною. Сподобалась фонетична розминка у вигляді казки, наочність. Саме такі уроки викликають зацікавлення навчальним предметом.

  2. Початок уроку захоплює, зацікавлює тим, що учні відправляться в подорож до лісу на День народження. Урок є інтегрованим, учні не тільки вивчають англійську мову, а й співають пісні. Доповнює урок яскравий роздатковий матеріал. Дякую! Подальших успіхів!

  3. Урок-свято, урок – гра для діток молодшого віку саме те, що їм цікаво і що перетворює процес навчання на радість. Добре сформульовані навчальна та виховна мета і виступають, як одне ціле. План уроку відповідає вимогам, логічно та чітко побудовані всі етапи уроку. Думаю, що він є цікавим та корисним для дідей. Дякую автору за її роботу!