mail@urok-ua.com

Конспект уроку Декор інтер’єру зорельоту. Витинанка

Мета: формування предметних компетентностей: ознайомити учнів з поняттям орнамент,його видами, із особливостями узагальнення та стилізації природних форм, розвивати вміння створювати орнаменти різних видів, перетворювати реальні форми на декоративні, прищеплювати учням естетичне ставлення до творів народного ДПМ.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Урок творчий, пізнавальний. Вдалою ідеєю є використання зорельоту. Вчитель мотивує учнів на плідну роботу, зацікавлює ефективними методичними прийомами. Корисними є технологічні картки. Дякую.

  2. Матеріал даного уроку розвиває творчі здібності дітей, їх уяву. Історичний матеріал вдало переплетено з сьогоденням. Технологічні картки, складені вчителем, допомагають учням виконати поставлене завдання. Презентація є чудовим доповненням до уроку. Дякую!

  3. Це урок розвитку творчих здібностей, уяви, фантазії, любові до народного мистецтва. Витинанки – досить складний рівень роботи, тому у багатьох виникають труднощі. Але видно, що Ви справляєтеся з поставленими цілями і відроджуєте інтерес до українського декоративного мистецтва.