mail@urok-ua.com

Конспект уроку із зарубіжної літератури для 7 класу. Артур Конан-Дойл – відомий автор детективних циклів, популярність його героїв у різних країнах. Шерлок Холмс як безпосередній учасник розв’язання сімейного конфлікту в оповіданні «Пістрява стрічка»

Учні знайомляться з життям і особистістю Артура Конан Дойла, дізнаються про місце жанру детективу в його творчому доробку. Аналітично досліджують текст оповідання «Пістрява стрічка», розкривають особливості його сюжету. Розвивають читацькі компетенції в опануванні жанру детективу.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Колосальна підготовча робота до заняття. Але чому вчителька називає свій урок комбінованим? Яка його виховна мета? Які свідчення популярності творів письменника? Не визначені особливості сюжету оповідання “Пістрява стрічка”. Як використовувалося поняття “прототип”? Презентацію не вважаю завершеною, також двомовність є недоречною. Дякую. Кожукало Н.

  2. “Пістрява стрічка” і справді спонукає учнів бути спостережливими, Урок доволі насичений, потребує критичного мислення, Гарна робота із сенканами , Презентація стане у нагоді колегам, Дякую!

  3. Гарно та цікаво спланована робота на уроці. Дуже добре, що учні весь час працюють, разом з учителем йдуть до поставленої мети. І презентація чудова. Дякую.

  4. Урок сподобався своїм цікавим перебігом блоків.Насичено. Повчально.Вчитель застосувала мультимедійну дошку.Спираючись на зорове сприйняття дітьми інформації щодо творчості та життєвого кредо автора,непомітно ввела їх у дію самого твору.Дякую за творчий підхід!

  5. Вчитель знайомить дітей з жанром детективу, заглиблюються у текст Артура Конан Дойла “Пістрява стрічка”, аналізують прочитане, сподобався елемент уроку, де діти неначе самі становляться Шерлоком Холмсом, встановлюють послідовність подій в оповіданні. Цікаво! Творчо!