mail@urok-ua.com

Конспект уроку із зарубіжної літератури для 7 класу. Артур Конан-Дойл – відомий автор детективних циклів, популярність його героїв у різних країнах. Шерлок Холмс як безпосередній учасник розв’язання сімейного конфлікту в оповіданні «Пістрява стрічка»

Учні знайомляться з життям і особистістю Артура Конан Дойла, дізнаються про місце жанру детективу в його творчому доробку. Аналітично досліджують текст оповідання «Пістрява стрічка», розкривають особливості його сюжету. Розвивають читацькі компетенції в опануванні жанру детективу.

Конспект уроку

Презентація до уроку

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
2528

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. “Пістрява стрічка” і справді спонукає учнів бути спостережливими, Урок доволі насичений, потребує критичного мислення, Гарна робота із сенканами , Презентація стане у нагоді колегам, Дякую!

  2. Гарно та цікаво спланована робота на уроці. Дуже добре, що учні весь час працюють, разом з учителем йдуть до поставленої мети. І презентація чудова. Дякую.

  3. Урок сподобався своїм цікавим перебігом блоків.Насичено. Повчально.Вчитель застосувала мультимедійну дошку.Спираючись на зорове сприйняття дітьми інформації щодо творчості та життєвого кредо автора,непомітно ввела їх у дію самого твору.Дякую за творчий підхід!

  4. Вчитель знайомить дітей з жанром детективу, заглиблюються у текст Артура Конан Дойла “Пістрява стрічка”, аналізують прочитане, сподобався елемент уроку, де діти неначе самі становляться Шерлоком Холмсом, встановлюють послідовність подій в оповіданні. Цікаво! Творчо!