super@urok-ua.com

Конспект уроку математики. Тема. Загальний випадок віднімання та додавання двоцифрових чисел (продовження). Творча робота над задачею

Автор матеріалу: Конспект уроку математики. Тема. Загальний випадок віднімання та додавання двоцифрових чисел (продовження). Творча робот...

Мета: удосконалювати вміння виконувати віднімання та додавання двоцифрових чисел; формувати вміння встановлювати відповідність між поданим виразом та змістом задачі.
Обладнання: схеми задач, таблиці усних обчислень, картки для індивідуальної роботи, комп’ютерна презентація.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Обрані прийоми та методи дозволяють удосконалювати вміння виконувати додавання та віднімання двоцифрових чисел, потрібною є творча робота над задачею.Основний етап уроку подано надто стисло. Презентація доповнює зміст уроку.

  2. Тетяно Анатоліївно! Дякую за хорошу розробку. Ви намагалися використати всі засоби для досягнення мети, чітко спланували роботу, застосували різноманітні форми та методи роботи. Дуже добре. Проте… Помилки в конспекті для читання іншими – це несерйозно. Щодо дизайну презентації: на одному слайді допускається використання 2-3 кольорів. Зверніть увагу. І менше анімації – це навчальний продукт, витрачаємо дорогоцінний час. Дякую ще раз за публікацію. Успіхів та творчості.