Конспект уроку. Основні види підрядних речень. Означальні, з’ясувальні, обставинні речення

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку. Основні види підрядних речень. Означальні, з’ясувальні, обставинні речення
Посада: вчитель
Місце роботи: Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Конспект уроку «Основні види підрядних речень. Означальні, з’ясувальні,
обставинні речення» та мультимедійна презентація «Історія Домницького монастиря».
Тип уроку – урок вивчення нового матеріалу. Він містить теоретичні відомості про складнопідрядне речення з підрядними означальними, з’ясувальними та обставинними. Урок розроблено з метою розвитку критичного мислення учнів, відповідно до цього дібрано методи та прийоми роботи. Також у конспекті вказано між предметні зв’язки, обладнання, теми для повторення, очікувані результати та картка самооцінювання учнів.
Дидактичний матеріал до уроку – мультимедійна презентація «Історія Домницького монастиря», яка допоможе вивчити і закріпити теоретичний матеріал та ознайомити учнів з історичною пам’яткою рідного краю.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Урок розвиває критичне мислення учнів. Використання краєзнавчого матеріалу формує громадянську позицію та розширює світогляд школярів. Цікавими є методи навчання, які застосовуються на уроці вивчення нового матеріалу. Дякую.

  2. Ви використовуєте на уроці мови тексти краєзнавчого характеру, а це є благодатним матеріалом, адже зумовлює розширення світогляду учнів. В такий спосіб Ви викликатимете інтерес до предмета вивчення, на свідоме засвоєння мовного матеріалу. Успіхів Вам!

  3. Сподобалася ідея поєднання краєзнавчого матеріалу з лінгвістичним.Використані такі методи навчання, які сприяють розкриттю теми уроку та формують вміння та навички учнів з синтаксису. Учитель використовує картки самооцінювання, що показує систему роботи словесника з класним колективом. Дякую.