mail@urok-ua.com

Конспект уроку укаїнської мови “Рід незмінюваних іменників”

Урок “Рід незмінюваних іменників” – це вивчення нового матеріалу, побудований у вигляді розкладу занять. Обрана форма уроку дає змогу учням не тільки познайомитися з темою “Рід незмінюваних іменників”, а й знайти ці іменники, вивчаючи інші шкільні предмети ( я взяла географію, математику, етику). Урок стає більш цікавим і пізнавальним. До уроку додається презентація.

Конспект уроку

Презентація

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
83

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Урок сучасний. Сподобалось поєднання чотирьох предметів в осному уроці. Міжпредметні зв*язки допомагають урізноманітнити роботу , формують інтелектуальну особистість.Нестандартна форма проведення створює умови для активної навчальної діяльності.

  2. Хороша побудова уроку. На уроці шестикласникам подається інформація з багатьох предметів, діти точно нею зацікавляться. Урок нестандартний, за таких умов діти багато що запам*ятають. Дуже цікава “Фізкультхвилинка”, а також “Мовні загадки”. Гарною є презентація, яка мені також сподобалась. Використання презентації на уроках української мови є великою необхідністю, тож дякую Вам.