mail@urok-ua.com

Конспект уроку з алгебри для 9 класу з теми “Сума n перших членів геометричної прогресії”

У конспекті представлені матеріали, які допоможуть ознайомити учнів з формулою для обчислення суми n перших членів геометричної прогресії, сформувати навички і уміння застосовувати дану формулу до розв’язування задач. Конспект містить цікаву історичну інформацію, що допоможе виховати інтерес до предмета та показати зв’язок математики з життям.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Обладнання та наочність налаштовують на роботу. Сподобалось розігрування ситуації в ролях, яка пов*язана із темою уроку; неординарні задачі. Впродовж уроку вчитель формує навички, які допоможуть застосувати формули під час розв*язування задач.

  2. Автор із початку уроку зацікавила учнів легендою про шахи і цим самим заохотила до виконання математичного обчислення. Аналогічно побудована вправа “Купівля коня”. Передбачена у розробці і самостійна та індивідуальна робота. Творчого натхнення автору.

  3. Автор в доступній для даної вікової категорії школярів здійснила пояснення нового матеріалу. Урок гарно оздоблений таблицями, формулами, використовуються різні види роботи як індивідуальні так і групові, висловлення Колтона на початку уроку симулює пізнавальний інтерес.Добре сформульоване домашнє завдання у вигляді прикладної задачі дасть змогу учням зрозуміти, як можуть бути у нагоді знання прогресії у повсякденному житті. Дякую за урок!