Конспект уроку з біології 10 клас: Історія вивчення клітини

Розробка уроку з біології для 10 класу на тему: Історія вивчення клітини. До уроку додається презентація.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Етап мотивації навчальної діяльності дійсно цікавий, наступні етапи теж мають свої родзинки.Вчитель пропонує вправи, які спрямовані на організацію пошукової діяльності школярів на уроці. Під час узагальнення знань учні працюють самостійно і оцінюють себе, що дозволяє критично мислити.

  2. Урок чіткий за своєю структурою, кожен етап логічно переходить одн з одного. На етапі актуалізації використано прийом «Мозковий штурм», пригадай, зістав, покажи, дуже цікаво продуманий етап мотивації до навчальної діяльності. Заповненння бортового журналу, то дуже цікаво, сама використовую на практиці. Дітям набагото цікавіше виконувати такого роду вправи, завдання, це сприяє підвищенню мотивації учінння і кращому засвоєнню навчального матеріалу. Все вдало продумано. Дякую.

  3. Уроки профільного спрямування вимагають ретельної підготовки. Вони передбачають і використання інноваційних методів та прийомів , і диференційоване навчання, і відповідну навчальну наочність. У представленій розробці уроку біології ми спостерігаємо ці ознаки . Розвиваючи критичне мислення старшокласників , учитель застосовує прийому синквейн. Як рекомендація : урізноманітнювати домашнє завдання ( різнорівневе, творче, дослідницько-пошукове…). Дякую.