Конспект уроку з математики 3 клас “Ускладнені рівняння. Письмове та усне обчислення прикладів з трицифровими числами. Задачі на взаємопов’язані величини. Периметр геометричних фігур”

Мета: формувати вміння розв’язувати типові задачі на взаємопов’язані величини; актуалізувати знання на усне і письмове додавання і віднімання трицифрових чисел, рівняння; формувати прийоми аналізу, синтезу, порівняння; розвивати обчислювальні навички, логічне мислення, увагу, загальну ерудицію; виховувати працелюбність, любов до природи, прищеплювати народну мораль через наслідування поведінки бджоли.

Тип уроку: комбінований

Обладнання: математика. 3 клас. Навчальний зошит 3 частина/С.О. Скворцова, О.В. Онопрієнко.- Харків, 2017. Робочі зошити з математики. Паперова долонька з питаннями: які знання я сьогодні отримав, що я сьогодні зробив і чого досяг, який у мене настрій, чим я сьогодні допоміг іншим, що я зробив для свого здоров’я?

Демонстраційний матеріал: презентація до уроку, квіти різних розмірів і бджілки для кожного учня, ілюстрації різних видів вуликів.

Роздатковий матеріал: картки з завданнями «Дешифрувальник».
Презентація до уроку.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Оригінальний та нестандартний урок. Вчитель грамотно підійшов до формування структури уроку, підібрав багато цікавого матеріалу про бджілок. А презентація вдалася просто на славу: яскрава, динамічна та естетична. Дякую вам за вашу працю!!!

  2. Урок сподобався своєю оригінальністю, використанням сучасних методів навчання. Математичні завдання супроводжує пізнавальний матеріал про бджіл, про життя яких учні дізнаються , виконуючи певні вправи. Дякую.