Конспект уроку з математики 3 клас “Ускладнені рівняння. Письмове та усне обчислення прикладів з трицифровими числами. Задачі на взаємопов’язані величини. Периметр геометричних фігур”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з математики 3 клас “Ускладнені рівняння. Письмове та усне обчислення прикладів з трицифровими числ...
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Бердянська гімназія №3 "Сузір'я" Запорізької області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Мета: формувати вміння розв’язувати типові задачі на взаємопов’язані величини; актуалізувати знання на усне і письмове додавання і віднімання трицифрових чисел, рівняння; формувати прийоми аналізу, синтезу, порівняння; розвивати обчислювальні навички, логічне мислення, увагу, загальну ерудицію; виховувати працелюбність, любов до природи, прищеплювати народну мораль через наслідування поведінки бджоли.

Тип уроку: комбінований

Обладнання: математика. 3 клас. Навчальний зошит 3 частина/С.О. Скворцова, О.В. Онопрієнко.- Харків, 2017. Робочі зошити з математики. Паперова долонька з питаннями: які знання я сьогодні отримав, що я сьогодні зробив і чого досяг, який у мене настрій, чим я сьогодні допоміг іншим, що я зробив для свого здоров’я?

Демонстраційний матеріал: презентація до уроку, квіти різних розмірів і бджілки для кожного учня, ілюстрації різних видів вуликів.

Роздатковий матеріал: картки з завданнями «Дешифрувальник».
Презентація до уроку.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Оригінальний та нестандартний урок. Вчитель грамотно підійшов до формування структури уроку, підібрав багато цікавого матеріалу про бджілок. А презентація вдалася просто на славу: яскрава, динамічна та естетична. Дякую вам за вашу працю!!!

  2. Урок сподобався своєю оригінальністю, використанням сучасних методів навчання. Математичні завдання супроводжує пізнавальний матеріал про бджіл, про життя яких учні дізнаються , виконуючи певні вправи. Дякую.