mail@urok-ua.com

Конспект уроку з математики в 1 класі на тему: Склад числа 7. Одиниці вимірювання часу: дні тижня. Написання вивчених цифр. Обчислення значень виразів.

Конспект уроку з математики в 1 класі на тему: Склад числа 7. Одиниці вимірювання часу: дні тижня. Написання вивчених цифр. Обчислення значень виразів.
Урок – подорож зацікавить дітей, допоможе учням емоційно налаштуватися на урок. Викличе в учнів бурю позитивних емоцій, пробудить інтерес до математики. Зміст уроку, вправи для очей, фізкультхвилинка, цікаві гості та завдання сприятимуть підвищенню уваги дітей, зацікавлять їх та розвинуть працездатність.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

  • : Kолісник Ліана Іванівна
  • : Вчитель початкових класів
  • : Чигиринський НВК I-IIIст. №3 Черкаська область
  • Відкритий урок з математики
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Цікаве заняття, присвячене цифрі 7, доступне для даного віку. Зміна різних видів робіт. Таке знайомство з цифрою 7 залишить добрі враження у дітей. Здорово підібраний матеріал.

  2. Ліано Іванівно! Дякую за урок та презентацію, які відповідають програмовим вимогам, містять ігровий матеріал, валеологічні вправи, завдання для розвитку логічного мислення, обчислювальних навичок тощо. Презентація оформлена в прийнятній кольоровій гаммі, гарно сприймаються ілюстрації, та, думаю, можна зменшити кількість картинок, щоб не перевантажувати смислове направлення уроку. Успіхів!

  3. Вчитель сприяє формуванню на уроці ключових та предметних компетентностей. Вправи інноваційні, серед них парна робота. Хвилинка-цікавинка урізноманітнює урок. зацікавлює школярів. Учні вчаться застосовувати отримані знання на практиці.