Конспект уроку з навчання грамоти (читання) для 1 класу на тему: «Закріплення звукового значення букви Ш ш . Читання слів. Опрацювання вірша Т. Коломієць «Колосок»»

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з навчання грамоти (читання) для 1 класу на тему: «Закріплення звукового значення букви Ш ш . Читання слі...
Посада: Вчитель початкових класів
Місце роботи: КЗ "Бірківська ЗОШ І-ІІІ ступенів" Зміївської районної ради Харківської області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Розробка містить розгорнутий конспект уроку з навчання грамоти (читання) для 1 класу на тему ” Закріплення звукового значення букви Ш ш . Читання слів. Опрацювання вірша Т. Коломієць «Колосок»” та презентацію.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Урок гарний. Цікаві факти сприяють плідній роботі учнів. Вчитель вчить дітей працювати в групах, осмислено читати цілими словами, розвиває фонематичний слух учнів..

  2. Урок сподобався. Вчитель застосовує дієві методичні прийоми, які дозволять учням засвоїти матеріал. Завдання відповідають віковим особливостям першокласників. Презентація гарно унаочнює урок. Дякую.

  3. Вчитель – розумничка, є в розробці і цікаві факти, і багато різних видів роботи, наочна цікава презентація, і взагалі, коли читаєш, здається, що знаходишся у цьому 1 класі на уроці. Все сподобалось!