Конспект уроку з основ здоров’я для 4 класу на тему “Соціальна складова здоров’я”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з основ здоров’я для 4 класу на тему “Соціальна складова здоров’я”
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Попівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області.

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Підсумковий урок з розділу «Соціальна складова здоров`я» присвячений повторенню чинників, що впливають на соціальне благополуччя людини та правил безпечної поведінки у навколишньому середовищі. Приділено увагу практичному розвязанню дитиною різних життєвих ситуацій у навколищньому середовищі.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Презентація дає вчителю нові можливості, дозволяючи разом з учнем отримувати задоволення від захопливого процесу пізнання на уроках з основ здоров’я. Процес навчання для учнів стає більш цікавим, різноманітним, інтенсивним. Матеріал презентації відповідає вибраній темі. Дякую.

  2. Гра стимулює дитячу фантазію, творчість, увагу, пам*ять, формує вміння самоконтролю та саморегуляції, пробуджує позитивні емоції. Саме тому , на мою.думку, вчитель обрала ігрову форму проведення уроку.

  3. Дуже гарний матеріал, і конспект, і презентація. Сподобалося, що крім фізкультхвилинки ще була релаксація. Після такого діти зможуть краще працювати. Гарні картинки та вислови у презентації.