Конспект уроку з основ здоров’я “Толерантне ставлення до ВІЛ-позитивних людей”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з основ здоров’я “Толерантне ставлення до ВІЛ-позитивних людей”
Посада: вчитель основ здоров'я
Місце роботи: Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 24

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Світ, у якому понад 40 мільйонів людей живуть з ВІЛ/СНІДом, не може відгородитися від них. Але й сьогодні упередженість стосовно ВІЛ-позитивних і стигма є дуже актуальними.

Важливим завданням для кожного педагога є вміння донести знання учням і навчити їх розуміти, що кожна людина має право на повагу і гідність, незалежно від стану здоров’я та захворювання, бути людяними і небайдужими до оточуючих.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Дякую за розробку Вашого уроку та вдалу презентацію до нього. Обрана Вами тема є дуже актуальною у сучасному суспільстві, у вихованні сучасних дітей. Не можна залишатися осторонь чужих проблем. Потрібно бути милосерднішими та подавати руку допомоги тим, хто цього потребує. На жаль, у житті ніхто ні від чого не застрахований, але не всі це можуть зрозуміти. Мені дуже сподобалась розробка Вашого заняття, яку я обов*язково використаю у своїй роботі,як класний керівник. Дуже вразили мене гра “Цукерки”, творче завдання “Квітка милосердя”, а також дуже важливою та доречною є “Пам*ятка-порада”. Думаю, що таке заняття, саме з такими підібраними формами роботи, зуміє пробудити кожне дитяче серце. Не всі пам*ятають казку “Гидке каченя” (де всі сторонились “каченяти”, що було не таким, як усі), яка також багато чого нас навчає, хоча у казці закінчення не таке драматичне, як у реальному житті. Але справжня краса кожного – це наша душа, чого й навчаю я своїх учнів на уроках літератури. Бажаю Вам творчих успіхів, хороших, гуманних та небайдужих учнів, які здатні на хороші вчинки! Дякую за цікаву роботу!