mail@urok-ua.com

Конспект уроку з основ здоров’я “Толерантне ставлення до ВІЛ-позитивних людей”

Світ, у якому понад 40 мільйонів людей живуть з ВІЛ/СНІДом, не може відгородитися від них. Але й сьогодні упередженість стосовно ВІЛ-позитивних і стигма є дуже актуальними.

Важливим завданням для кожного педагога є вміння донести знання учням і навчити їх розуміти, що кожна людина має право на повагу і гідність, незалежно від стану здоров’я та захворювання, бути людяними і небайдужими до оточуючих.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
319

Один коментар

  1. Дякую за розробку Вашого уроку та вдалу презентацію до нього. Обрана Вами тема є дуже актуальною у сучасному суспільстві, у вихованні сучасних дітей. Не можна залишатися осторонь чужих проблем. Потрібно бути милосерднішими та подавати руку допомоги тим, хто цього потребує. На жаль, у житті ніхто ні від чого не застрахований, але не всі це можуть зрозуміти. Мені дуже сподобалась розробка Вашого заняття, яку я обов*язково використаю у своїй роботі,як класний керівник. Дуже вразили мене гра “Цукерки”, творче завдання “Квітка милосердя”, а також дуже важливою та доречною є “Пам*ятка-порада”. Думаю, що таке заняття, саме з такими підібраними формами роботи, зуміє пробудити кожне дитяче серце. Не всі пам*ятають казку “Гидке каченя” (де всі сторонились “каченяти”, що було не таким, як усі), яка також багато чого нас навчає, хоча у казці закінчення не таке драматичне, як у реальному житті. Але справжня краса кожного – це наша душа, чого й навчаю я своїх учнів на уроках літератури. Бажаю Вам творчих успіхів, хороших, гуманних та небайдужих учнів, які здатні на хороші вчинки! Дякую за цікаву роботу!