Урок розвитку зв’язного мовлення. Тема: Побудова казок за самостійно дібраним сюжетом та робочими матеріалами на основі своїх вражень «Сонце – джерело життя на Землі».

Урок складається з електронної презентації, сторінки, що розроблена для учнів та конспекту уроку. Особливо вагомим є самооцінка своєї роботи учня на уроці.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Сторінка учня

Вікно перегляду документа

Презентація

Вікно перегляду презентації

  • : Мельник Тетяна Василівна
  • : Учитель початкових класів
  • : спеціалізована школа № 115 ім. І.Огієнка м. Києва
  • Sun
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Мені сподобалася Ваша робота. Грамотно і цікаво складено урок. Багато моментів, які відповідають сучасним стандартам. Судячи по всьому Ви володієте новими технологіями, і учні йдуть з уроків з новими знаннями. Удачі та успіхів у подальшій роботі.

  2. Сподобалось те, що завдання, які підібрала вчителька , постійно заставляють дітей думати, припускати і робити висновки із власних спостережень. Хороша презентація. Для себе окремо відмітило “Сторінку для учнів”. Спасибі.)

  3. Урок розвитку мовлення містить ряд проблемних питань, що дозволяють якісно працювати , пробуджують мислення. Існує міжпредметний зв*язок з природознавством , літературним читанням, використовується власний життєвий досвід.