Конспект уроку з зарубіжної літератури. Тема: Джек Лондон «Жага до життя». Сильний людський характер в екстремальній ситуації.

Ознайомити учнів із подальшим розвитком подій в оповіданні Д. Лондона “Жага до життя”, допомогти учням усвідомити його ідейно-художні особливості, пізнавальну та виховну спрямованість.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Зміст уроку насичений, відповідає темі та меті. Учні послідовно виконують різноманітні види завдань. Але не вважаю вдалим опрацювання системи образів. Презентація, на мою думку, поверхова. Дякую. Кожукало Н.

  2. Вдале використання інтерактивних методів навчання , Урок цікавий та сучасний , Впевнена , що учні матимуть незабутні враження після такого заняття , Дякую за публікацію!

  3. Урок гарно продуманий, цікаві інтерактивні вправи. Сподобалась схема переживань героя. Лише одне зауваження: переглянути буктрейлер, ілюстрації, відео, прослухати пісню – а потім давати відповідь недоцільно, бо враження перебиваються. Краще ілючтрація -відповідь..і т.д.. Дякую.

  4. Учитель чудово володіє методикою проведення уроку. Чітко виділяються основні елементи заняття: постановка мети , завдань. Організація навчального процесу проходить на високому методичному рівні за допомогою використання сучасних інформаційно – комунікаційних технологій. Активно впроваджуються інтерактивні методи навчання. Урок має велике виховне значення. Дякую.

  5. Конспект уроку містить багато інтерактивних вправ: лови помилку, займи позицію, сонечко тощо, що дає змогу стверджувати, що урок дійсно буде цікавим та інноваційним. Сподобалося, як вчитель мотивує учнів до роботи на уроці читаючи акровірш, преглядаючи репродукції та кадри з кінофільму