Конспект виховної години “НЕБЕСНА СОТНЯ – память вічна”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект виховної години “НЕБЕСНА СОТНЯ – память вічна”
Посада: вчитель історії та правознавства
Місце роботи: Криворізька загальноосвітня школа І – ІІІ ст № 89

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Історія країни – це майбутнє її поколінь, тож памятати про її потрібно нам живим, щоб не було гірко перед поколіннями майбутього. Ця виховна година виховує патріотичність. громадянські риси, повагу до історії своєї держави.

Вікно перегляду документа

Аудіозаписи до заходу

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Говорити на цю тему складно, особливо зі школярами, проте необхідно. Події 20 лютого 2014 року подані у простій та зрозумілій учням формі. Сценарій містить сучасні поезії, пісні, відеосюжети. Тема актуальна. Маємо пам’ятати. Хто як не ми.

  2. Якою великою є ціна за правду та краще майбутнє. Такий захід не може не залишити сліду у дитячих серцях, не сколихнути їхню свідомість. Дякую за плідну працю над створенням заходу, що стане у нагоді не одному вчителю, адже ця тема є однією з найважливіших!

  3. На жаль, наша Україна переживає зараз важкі часи. Ми можемо пишатися героями Вітчизни, пам*ять про них живе в наших серцях. Вічна пам*ять вічним героям! Дякую за роботу, яка передбачпає хорошу мету!

  4. Знання новітньої історію України, пам’ять та пошана Героїв нашої Батьківщини учнями – це головні виховні завдання, які ставляться перед кожним класним керівником України. Ми маємо проводити такі заняття та виховні заходи, які б формували в учнів почуття патріотизму, любові до рідного краю, народу та його історії. З цим завданням, впевнена, гідно справляється Інна Олександрівна. Дякую авторці!