mail@urok-ua.com

Конспект виховної години “НЕБЕСНА СОТНЯ – память вічна”

Історія країни – це майбутнє її поколінь, тож памятати про її потрібно нам живим, щоб не було гірко перед поколіннями майбутього. Ця виховна година виховує патріотичність. громадянські риси, повагу до історії своєї держави.

Аудіозаписи до заходу

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
585

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Якою великою є ціна за правду та краще майбутнє. Такий захід не може не залишити сліду у дитячих серцях, не сколихнути їхню свідомість. Дякую за плідну працю над створенням заходу, що стане у нагоді не одному вчителю, адже ця тема є однією з найважливіших!

  2. На жаль, наша Україна переживає зараз важкі часи. Ми можемо пишатися героями Вітчизни, пам*ять про них живе в наших серцях. Вічна пам*ять вічним героям! Дякую за роботу, яка передбачпає хорошу мету!

  3. Знання новітньої історію України, пам’ять та пошана Героїв нашої Батьківщини учнями – це головні виховні завдання, які ставляться перед кожним класним керівником України. Ми маємо проводити такі заняття та виховні заходи, які б формували в учнів почуття патріотизму, любові до рідного краю, народу та його історії. З цим завданням, впевнена, гідно справляється Інна Олександрівна. Дякую авторці!