Кросворди на уроках інформатики у початковій школі

Автор публікації
Автор матеріалу: Кросворди на уроках інформатики у початковій школі
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Комунальний заклад «Баштанківський НВК «ЗШ І – ІІ ступенів – ДНЗ Кодимської районної ради Одеської області»

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Праця учителя постійно потребує руху в перед, змін удосконалення, роботи над собою. Основним завданням учителя є не тільки давати глибокі та міцні знання основ наук,й виробляти навички і вміння,але й застосовувати набуті знання на практиці.

Одним із шляхів реалізації цього завдання є використання інформаційних комп’ютерних технологій. Використовуючи у навчально –виховному процесі мультимедійні ехнології, презентації, публікації, кросворди, прагну розвивати в дітей логічне, образне мислення, увагу, зосередженість, кмітливість.

Вікно перегляду презентації

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Нестандартні форми уроків завжди подобалися учням, робили уроки яскравими та неповторними, не втрачаючи свого методичного змісту та триєдиної мети. Дякую за цікавий та оригінальний матеріал до уроків!

  2. Вчитель використовує у своїй роботі інформаційні технології для формування знань, вмінь та навичок учнів.Кросворди ніколи не набриднуть, вони наповнені навчальним змістом, будуть корисні як для уроків інформатики , так і на інших уроках. Дякую!

  3. Дітей завжди приваблюють мультимедійні пристрої,різні гаджети, і пов язані з ними цікаві розвиваючі завдання. Тому кросворди на уроках інформатики точно користуватимуться популярністю. Зміст деяких слайдів накладається, але задум зрозумілий і захоплюючий. Дякую.