Літературно – мовний КВК для учнів 5 класу

Літературно – мовний КВК сприяє залученню учнів до вивчення української мови та літератури. Виявляє інтерес до вивчення предмету, дозволяє в ігровій формі перевірити знання і вміння учнів з української мови та літератури. Ця форма дозволяє нестандартно провести День рідної мови.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Згодна, що мовно-літературним конкурсом (за описом заходу він не відповідає КВК) можна відзначити День рідної мови. Мета визначена поверхово. Вважаю, що дуже прості завдання для учнів 5 класу; мовних завдань сім, а літературних тільки три. У презентації бракує вступних слайдів (із назвою заходу, метою, висловлюваннями про рідну мову відомих людей тощо). Дякую.

  2. Гра виховує любов і повагу до своєї Батьківщини, свого народу, своєї мови. Проводиться у формі змагань між двома командами “Звуки” та “Букви”, присвячена Міжнародному дню рідної мови. КВК – чудова гра і вона у Вас вийшла вдалою.

  3. Завдання конкурсної програми чітко сплановані, учні повинні не лише напружено міркувати, а й робити це з інтересом, вчитель це враховує під час заходу, тому перевантаження в учнів не повинно виникнути. Гадаю, крім виховної мети треба додати і навчальну та розвивальну.Дякую!