mail@urok-ua.com

Літературно – мовний КВК для учнів 5 класу

Літературно – мовний КВК сприяє залученню учнів до вивчення української мови та літератури. Виявляє інтерес до вивчення предмету, дозволяє в ігровій формі перевірити знання і вміння учнів з української мови та літератури. Ця форма дозволяє нестандартно провести День рідної мови.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
1106

3 коментарі

  1. Згодна, що мовно-літературним конкурсом (за описом заходу він не відповідає КВК) можна відзначити День рідної мови. Мета визначена поверхово. Вважаю, що дуже прості завдання для учнів 5 класу; мовних завдань сім, а літературних тільки три. У презентації бракує вступних слайдів (із назвою заходу, метою, висловлюваннями про рідну мову відомих людей тощо). Дякую.

  2. Гра виховує любов і повагу до своєї Батьківщини, свого народу, своєї мови. Проводиться у формі змагань між двома командами “Звуки” та “Букви”, присвячена Міжнародному дню рідної мови. КВК – чудова гра і вона у Вас вийшла вдалою.

  3. Завдання конкурсної програми чітко сплановані, учні повинні не лише напружено міркувати, а й робити це з інтересом, вчитель це враховує під час заходу, тому перевантаження в учнів не повинно виникнути. Гадаю, крім виховної мети треба додати і навчальну та розвивальну.Дякую!