Майстер-клас “Розвиток пізнавального інтересу учнів до історії та формування пропедевтичних знань та умінь п’ятикласників” ( на прикладі уроку “Допоміжні історичні науки ” 5 клас )

Автор публікації
Автор матеріалу: Майстер-клас “Розвиток пізнавального інтересу учнів до історії та формування пропедевтичних знань та умінь п’...
Посада: Учитель історії
Місце роботи: Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія" Мирноградської міської ради

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Майстер -клас “Розвиток пізнавального інтересу учнів до історії та формування пропедевтичних знань та умінь п’ятикласників” ( на прикладі уроку “Допоміжні історичні науки ” 5 клас )
Майстер-клас демонструє елементи роботи учнів 5-х класів з блогом вчителя, використання ІКТ на уроках історії, спрямовані на знайомство учнів у найзагальніших рисах з методами історичного дослідження та найважливішими поняттями історичної науки ( історія, історичні джерела, їх види, їх значення ) 

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

 

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Майстер-клас демонструє, якими засобами, методами та прийомами можна зацікавити учнів на уроках історії . Завдяки цьому розвивається критичне мислення, пізнавальна активність школярів, вміння самостійно знаходити потрібну інформацію.

  2. Добрый вечер! Спасибо, что опубликовали материал. А как мне оплатить , чтобы получить сертификат ?