Майстер-клас з української літератури “Я роблю це так” + презентація. Тема: “Розвиток креативної компетентності учнів на уроках української літератури.”

Автор публікації
Автор матеріалу: Майстер-клас з української літератури “Я роблю це так” + презентація. Тема: “Розвиток креативної компе...
Посада: Вчитель зарубіжної літератури, української мови та літератури
Місце роботи: Чечельницька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Майстер-клас з української літератури “Я роблю це так”, а також презентація до нього дають можливість вчителям поширити та передати педагогічний досвід шляхом показу інноваційних методів та прийомів роботи власної системи викладання.

Тема майстер-класу “Розвиток креативної компетентності учнів на уроках української літератури” є актуальною у навчальному процесі, тому й необхідно розвивати креативність в учнів.

Майстер-клас

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 коментарів

 1. Ви педагог сучасний,допитливий.Ваша робота спонукає не тільки використання ІКТ,а й до глибокого розуміння творчим учителем нового пізнання,нової інформації,креативності.Сподобався ваший креативний напій.Дякую

  1. Мені надзвичайно приємно читати такі відгуки про свої напрацювання! Щиро Вам вдячна за аналіз! Хоч рецепт креативного напою не мій авторський , запозичила в колег, але дуже сподобався. Дякую!

 2. Дуже приємно, що авторка не сухий теоретик, а людина відверта й чутлива до переживань учня. Дякую за “рецепт цілющого креативного напою”. Цікавий підхід – оригінальні методи роботи, серед яких найбільше сподобалася “Амфора мудрості”. Хороший початок учительської діяльності – творчий, особливо, якщо у центрі уваги знаходиться бажання допомогти дітям креативно мислити!

  1. Дякую за Ваш відгук! Такі теплі слова спонукають розвиватися та ще більше працювати над собою!

 3. Змістовна робота, адже вдало продумано конспект заняття та ще й презентація до нього, яка є чудовим доповненням. Надзвичайно вражає вправа “Амфора мудрості” із викоританням притчі “Секрет успіху”, яка спонукає задуматись над всіма рішеннями, а ще у притчі наголошується на важливості досвіду людини. Також “Квітка гуманізму” та “Проблемне запитання” глибоко зворушують. Запропоновані вправи є цікавими, сучасними. Бажаю успіхів на творчій ниві!

  1. Дякую за аналіз роботи! Притчі дуже подобаються учням, також використовуються вчителями майже в усіх формах тренінгів. Молоді педагоги переймають досвід від своїх наставників.

 4. Погоджусь з попереднім коментарем, дійсно тема досвіду роботи є актуальною, особливо коли шкільна освіта стоїть на порозі оновлення – Нової української школи. Адже одним із головних завдань перед вчителями НУШ ставить розвиток креативності учнів. Ви молодець, що працюєте над своїм самовдосконаленням у педагогічному плані, займаєтесь саморозвитком. Бажаю Вам успіхів!

   1. Так, у Вас, молода колего, є чому повчитися й учителям із солідним педагогічним стажем. Для чотирьох років роботи в школі це дуже добре!

    1. Дякую за теплі слова про мою розробку! Намагаюсь над собою працювати. Сама використовую розробки багатьох колег у своїй роботі, тому й вирішила поділитись власними. Сподіваюсь , стануть комусь у нагоді.

 5. Дуже актуальна тема. Цікаві вправи із застосуванням новітніх технологій. Помітно, що вчитель творчий, вчитель-винахідник. Молодець!

  1. Дуже вдячна за позитивний відгук! Намагалась підбирати цікаві завдання, використовуючи інноваційні методи та прийоми роботи власної системи викладання. Сподіваюсь, що поданий матеріал зможе бути корисним вчителям-словесникам.