mail@urok-ua.com

Майстер-клас з української літератури “Я роблю це так” + презентація. Тема: “Розвиток креативної компетентності учнів на уроках української літератури.”

Майстер-клас з української літератури “Я роблю це так”, а також презентація до нього дають можливість вчителям поширити та передати педагогічний досвід шляхом показу інноваційних методів та прийомів роботи власної системи викладання.

Тема майстер-класу “Розвиток креативної компетентності учнів на уроках української літератури” є актуальною у навчальному процесі, тому й необхідно розвивати креативність в учнів.

Майстер-клас

Презентація

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(4 оцінки. Рейтинг публікації: 4.5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
525

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 коментарів

 1. Дуже приємно, що авторка не сухий теоретик, а людина відверта й чутлива до переживань учня. Дякую за “рецепт цілющого креативного напою”. Цікавий підхід – оригінальні методи роботи, серед яких найбільше сподобалася “Амфора мудрості”. Хороший початок учительської діяльності – творчий, особливо, якщо у центрі уваги знаходиться бажання допомогти дітям креативно мислити!

 2. Змістовна робота, адже вдало продумано конспект заняття та ще й презентація до нього, яка є чудовим доповненням. Надзвичайно вражає вправа “Амфора мудрості” із викоританням притчі “Секрет успіху”, яка спонукає задуматись над всіма рішеннями, а ще у притчі наголошується на важливості досвіду людини. Також “Квітка гуманізму” та “Проблемне запитання” глибоко зворушують. Запропоновані вправи є цікавими, сучасними. Бажаю успіхів на творчій ниві!

  1. Дякую за аналіз роботи! Притчі дуже подобаються учням, також використовуються вчителями майже в усіх формах тренінгів. Молоді педагоги переймають досвід від своїх наставників.

 3. Погоджусь з попереднім коментарем, дійсно тема досвіду роботи є актуальною, особливо коли шкільна освіта стоїть на порозі оновлення – Нової української школи. Адже одним із головних завдань перед вчителями НУШ ставить розвиток креативності учнів. Ви молодець, що працюєте над своїм самовдосконаленням у педагогічному плані, займаєтесь саморозвитком. Бажаю Вам успіхів!

  1. Дякую за позитивний відгук про мою роботу! Сподіваюсь, що опублікований матеріал буде колегам корисним!

   1. Так, у Вас, молода колего, є чому повчитися й учителям із солідним педагогічним стажем. Для чотирьох років роботи в школі це дуже добре!

 4. Дуже актуальна тема. Цікаві вправи із застосуванням новітніх технологій. Помітно, що вчитель творчий, вчитель-винахідник. Молодець!

  1. Дуже вдячна за позитивний відгук! Намагалась підбирати цікаві завдання, використовуючи інноваційні методи та прийоми роботи власної системи викладання. Сподіваюсь, що поданий матеріал зможе бути корисним вчителям-словесникам.