mail@urok-ua.com

Майстер-клас з української літератури “Я роблю це так” + презентація. Тема: “Розвиток креативної компетентності учнів на уроках української літератури.”

Майстер-клас з української літератури “Я роблю це так”, а також презентація до нього дають можливість вчителям поширити та передати педагогічний досвід шляхом показу інноваційних методів та прийомів роботи власної системи викладання.

Тема майстер-класу “Розвиток креативної компетентності учнів на уроках української літератури” є актуальною у навчальному процесі, тому й необхідно розвивати креативність в учнів.

Майстер-клас

Презентація

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
51
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
296

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

 1. Змістовна робота, адже вдало продумано конспект заняття та ще й презентація до нього, яка є чудовим доповненням. Надзвичайно вражає вправа “Амфора мудрості” із викоританням притчі “Секрет успіху”, яка спонукає задуматись над всіма рішеннями, а ще у притчі наголошується на важливості досвіду людини. Також “Квітка гуманізму” та “Проблемне запитання” глибоко зворушують. Запропоновані вправи є цікавими, сучасними. Бажаю успіхів на творчій ниві!

  1. Дякую за аналіз роботи! Притчі дуже подобаються учням, також використовуються вчителями майже в усіх формах тренінгів. Молоді педагоги переймають досвід від своїх наставників.

 2. Погоджусь з попереднім коментарем, дійсно тема досвіду роботи є актуальною, особливо коли шкільна освіта стоїть на порозі оновлення – Нової української школи. Адже одним із головних завдань перед вчителями НУШ ставить розвиток креативності учнів. Ви молодець, що працюєте над своїм самовдосконаленням у педагогічному плані, займаєтесь саморозвитком. Бажаю Вам успіхів!

  1. Дякую за позитивний відгук про мою роботу! Сподіваюсь, що опублікований матеріал буде колегам корисним!

 3. Дуже актуальна тема. Цікаві вправи із застосуванням новітніх технологій. Помітно, що вчитель творчий, вчитель-винахідник. Молодець!

  1. Дуже вдячна за позитивний відгук! Намагалась підбирати цікаві завдання, використовуючи інноваційні методи та прийоми роботи власної системи викладання. Сподіваюсь, що поданий матеріал зможе бути корисним вчителям-словесникам.