mail@urok-ua.com

Майстер-клас з української літератури “Я роблю це так” + презентація. Тема: “Розвиток креативної компетентності учнів на уроках української літератури.”

Майстер-клас з української літератури “Я роблю це так”, а також презентація до нього дають можливість вчителям поширити та передати педагогічний досвід шляхом показу інноваційних методів та прийомів роботи власної системи викладання.

Тема майстер-класу “Розвиток креативної компетентності учнів на уроках української літератури” є актуальною у навчальному процесі, тому й необхідно розвивати креативність в учнів.

Майстер-клас

Презентація

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
4
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
250

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Погоджусь з попереднім коментарем, дійсно тема досвіду роботи є актуальною, особливо коли шкільна освіта стоїть на порозі оновлення – Нової української школи. Адже одним із головних завдань перед вчителями НУШ ставить розвиток креативності учнів. Ви молодець, що працюєте над своїм самовдосконаленням у педагогічному плані, займаєтесь саморозвитком. Бажаю Вам успіхів!

  2. Дуже актуальна тема. Цікаві вправи із застосуванням новітніх технологій. Помітно, що вчитель творчий, вчитель-винахідник. Молодець!

    1. Дуже вдячна за позитивний відгук! Намагалась підбирати цікаві завдання, використовуючи інноваційні методи та прийоми роботи власної системи викладання. Сподіваюсь, що поданий матеріал зможе бути корисним вчителям-словесникам.