mail@urok-ua.com

План – конспект бінарного уроку з англійської мови та трудового навчання з використанням ІКТ у 2 «Традиції святкування Halloween. Виготовлення об’ємних виробів до свята Halloween»

План – конспект бінарного уроку з англійської мови та трудового навчання з використанням ІКТ у 2 « Традиції святкування Halloween. Виготовлення об’ємних виробів до свята Halloween».

Сприяти розвитку в учнів поваги до культури та традицій інших країн, використовуючи для цього вивчений лексико-граматичний інвентар відповідно до чинної програми та інтегрованої змістової лінії «Громадянська відповідальність».

План – конспект бінарного уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Сучасні діти просто обожнюють це західне свято. Чудово, що на уроках англійської мови знайомлять і з культурною складовою життя країни, мову якої вивчають. Матеріал доступний та використано в інтерактивній ігровій формі.

  2. В нашій школі останні три роки святкують це свято. Учні дуже люблять цей день. На уроках трудового навчання виготовляють цікаві поробки, а потім їх презентують. Дуже вдале поєднання уроків. Використано багато цікавого матеріалу, а вікторина зробила урок ще більш пізнавальним.