mail@urok-ua.com

План-конспект уроку на тему: Складне речення зі сполучниковим та безсполучниковим зв’язком

Урок засвоєння нових знань допоможе вчителю: ознайомити учнів з будовою складного речення зі сполучниковим та безсполучниковим зв’язком, навчити п’ятикласників відрізняти просте речення від складного, практично застосовувати складні речення в мовленні; формувати вміння розпізнавати складне речення та сполучники в ньому; розвивати творчі вміння моделювати складні речення та конструювати за опорними словами; вдосконалювати вміння працювати в парах; за допомогою мовленнєво-комунікативного дидактичного матеріалу сприяти вихованню шанобливого ставлення до народних свят та обрядів, до УНТ.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Дякую вчителю,яка при плануванні викладення матеріалу враховувала вікові особливості учнів п’ятого класу. Наявні ігрові форми роботи,через які невпевнена дітина обов’язково виявить себе і не залишиться осторонь навчального прцесу.Успіхів.

  2. Урок засвоєння нових знань розпочинається з інтелектуальної розминки, гри у парі “Третє зайве”. Творче конструювання речень у парі сприяє розвитку мовлення. Сподобався “Цифровий диктант” із подальшою взаємоперевіркою.

  3. На уроці спостерігається індивідуальна та парна робота. Учитель підбирає завдання творчого характеру. Для кращого сприйняття учнями нового матеріалу, на мою думку, доцільніше проводити дослідження граматичних чи синтаксичних ознак, а потім опрацьовувати теоретичну частину з підручника. Дякую.