mail@urok-ua.com

Позакласна робота “Шевченко”

Тарас Шевченко – видатний український поет, прозаїк, драматург, художник, політичний і громадський діяч. Він був людиною універсальних обдарувань та інтересів. Все його життя і творчість були присвячені українському народу. Поет мріяв про ті часи, коли його країна буде незалежною суверенною державою, коли в Україні шануватимуться мова, культура та історія народу, а люди будуть щасливими.

Вікторина

 • : Тимощук Анастасія Вікторівна
 • : вчитель української мови та літератури
 • : Великоплосківський НВК
 • Позакласна робота «Шевченко»
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
497

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 коментарів

 1. Добірка матеріалів за відомостями про життя і творчість Тараса Григоровича насичена якнайрізноманітнішими завданнями, які сприяють розвиткові усіх видів мислення, мимовільної й довільної пам’яті. Широкий спектр діяльності – високий політ фантазії й творчості педагога! Дякуємо!

 2. Матеріал позакласної роботи “Шевченко” може бути використаний на факультативних заняттях,або фрагментарно – на уроках вивчення творчості Т.Шевченка.Розробка стандартна,щось нового я для себе не відкрила.Дякую

 3. Гарний добір завдань для вивчення творчості Великого Кобзаря.
  Кожен учитель може запозичити якусь форму роботи.Дякую Вам, що ділитеся своїми напрацюваннями.

 4. Шевченко – це гордість нашого народу, тому й не дивно, що Ви обрали саме таку тему. Мені сподобалось різноманіття форм роботи. Думаю, що учні гарно проявили себе у вікторині. Дякую!

 5. Ще одна гарна розробка за творчістю Тараса Григоровича Шевченка. Робота зацікавлює. Кросворд та вікторину запозичу для своїх уроків. Дякую за корисну публікацію!

 6. Анастасія Вікторівна пропонує корисну розробку. Матеріал багатий на різні форми перевірки знань про Шевченка. Прослідковується ретельно спланована робота вчителя. За такої роботи учні знатимуть та поважатимуть поезію Шевченка. Дякую.

 7. Гарна добірка, інсценізація, цікаві запитання вікторин, матеріал можна використовувати і на уроці, і на вечорницях, я б додала ще пісень на слова Шевченка.