mail@urok-ua.com

Позакласна робота “Шевченко”

Тарас Шевченко – видатний український поет, прозаїк, драматург, художник, політичний і громадський діяч. Він був людиною універсальних обдарувань та інтересів. Все його життя і творчість були присвячені українському народу. Поет мріяв про ті часи, коли його країна буде незалежною суверенною державою, коли в Україні шануватимуться мова, культура та історія народу, а люди будуть щасливими.

Вікторина

 • : Тимощук Анастасія Вікторівна
 • : вчитель української мови та літератури
 • : Великоплосківський НВК
 • Позакласна робота «Шевченко»
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
455

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

 1. Шевченко – це гордість нашого народу, тому й не дивно, що Ви обрали саме таку тему. Мені сподобалось різноманіття форм роботи. Думаю, що учні гарно проявили себе у вікторині. Дякую!

 2. Ще одна гарна розробка за творчістю Тараса Григоровича Шевченка. Робота зацікавлює. Кросворд та вікторину запозичу для своїх уроків. Дякую за корисну публікацію!

 3. Анастасія Вікторівна пропонує корисну розробку. Матеріал багатий на різні форми перевірки знань про Шевченка. Прослідковується ретельно спланована робота вчителя. За такої роботи учні знатимуть та поважатимуть поезію Шевченка. Дякую.

 4. Гарна добірка, інсценізація, цікаві запитання вікторин, матеріал можна використовувати і на уроці, і на вечорницях, я б додала ще пісень на слова Шевченка.