mail@urok-ua.com

Позакласна робота “Шевченко”

Тарас Шевченко – видатний український поет, прозаїк, драматург, художник, політичний і громадський діяч. Він був людиною універсальних обдарувань та інтересів. Все його життя і творчість були присвячені українському народу. Поет мріяв про ті часи, коли його країна буде незалежною суверенною державою, коли в Україні шануватимуться мова, культура та історія народу, а люди будуть щасливими.

Вікно перегляду документа

Вікторина

Вікно перегляду документа

 • : Тимощук Анастасія Вікторівна
 • : вчитель української мови та літератури
 • : Великоплосківський НВК
 • Позакласна робота «Шевченко»
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 коментарів

 1. Звичайно, вчителькою проведена значима робота, але подані традиційні, давно відомі форми учнівської діяльності, пов’язані із життєписом Великого Кобзаря (вікторина, кросворд, інсценування). У першій вікторині неправильно сформульовані деякі запитання (наприклад, №№3, 8, 10, 12). Вважаю, що до кросворду мав бути “ключ”. Дякую.

 2. Добірка матеріалів за відомостями про життя і творчість Тараса Григоровича насичена якнайрізноманітнішими завданнями, які сприяють розвиткові усіх видів мислення, мимовільної й довільної пам’яті. Широкий спектр діяльності – високий політ фантазії й творчості педагога! Дякуємо!

 3. Матеріал позакласної роботи “Шевченко” може бути використаний на факультативних заняттях,або фрагментарно – на уроках вивчення творчості Т.Шевченка.Розробка стандартна,щось нового я для себе не відкрила.Дякую

 4. Гарний добір завдань для вивчення творчості Великого Кобзаря.
  Кожен учитель може запозичити якусь форму роботи.Дякую Вам, що ділитеся своїми напрацюваннями.

 5. Шевченко – це гордість нашого народу, тому й не дивно, що Ви обрали саме таку тему. Мені сподобалось різноманіття форм роботи. Думаю, що учні гарно проявили себе у вікторині. Дякую!

 6. Ще одна гарна розробка за творчістю Тараса Григоровича Шевченка. Робота зацікавлює. Кросворд та вікторину запозичу для своїх уроків. Дякую за корисну публікацію!

 7. Анастасія Вікторівна пропонує корисну розробку. Матеріал багатий на різні форми перевірки знань про Шевченка. Прослідковується ретельно спланована робота вчителя. За такої роботи учні знатимуть та поважатимуть поезію Шевченка. Дякую.

 8. Гарна добірка, інсценізація, цікаві запитання вікторин, матеріал можна використовувати і на уроці, і на вечорницях, я б додала ще пісень на слова Шевченка.