mail@urok-ua.com

Позакласний захід “Хочу стати відмінником” (математика, інформатика, біологія, англійська мова 8-9 класи)

Гра ставить за мету перевірити у цікавій формі знання учнів з різних предметів(математика, інформатика, біологія, англійська мова), показати зв’язок між ними; розкрити творчі здібності, кмітливість і винахідливість, вміння працювати у команді, швидко приймати рішення.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

  • : Гончарова Ірина Володимирівна
  • : вчитель інформатики та математики
  • : Гірницька ЗОШ І-ІІ ст. № 18 Селидівської міської ради Донецької обл..
  • Позакласний захід «Хочу стати відмінником»
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Вчитель молодець, бо дана розробка гри включає запитання з чотирьох предметів. Дозволю собі не погодитись з авторками попередніх коментарів щодо назви заходу. Відмінник – це учень який виявляє високий рівень знань з усіх предметів, а тут саме такий випадок. А що ці завдання будуть виявлятись в групі, то це вже не так важливо. Дякую.

  2. Хороший задум предметної гри. Дітям подобаються такі заходи, бо проходять весело, емоційно. Але я погоджуюся з колегою, що це все ж таки колективна гра, яка більше слугує для об`єднання класу, а не розкриття навчального потенціалу окремої дитини.

  3. Розробка цікава, згодна з попереднім коментарем, але для мене не зовсім зрозуміло, чому захід називається “Хочу стати відмінником, коли діти працюють у групах ( вибачте, але це тільки моє бачення). Так, ви, Ірино Володимирівно, працювали над розкриттям творчіх здібностей, кмітливості і винахідливості, вмінням працювати у команді, швидко приймати рішення, але краще було б назвати захід “Хочу стати щасливим, пізнаючи різні предмети”. Натхнення вам у ващій праці.

  4. Цікава форма проведення позакласного заходу. Дана гра сприяє гармонізації відносин учнівського колективу, орієнтованих на розвиток творчих особистостей. Вчитель створює умови для самовираження кожної особистості.