Презентація і вікторина на тему: “Правила дорожнього руху”

Автор публікації
Автор матеріалу: Презентація і вікторина на тему: “Правила дорожнього руху”
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: КЗ "Малобілозерська ЗОШ І-ІІ ступенів"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Ці презентації можна використати під час проведення уроків з основ здоров’я, а також у виховній роботі з учнями початкових класів.

Вікно перегляду презентації

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Більше сподобалася презентація “Вікторина про правила дорожнього руху”. Цікава підборка, хоча я б трішки змінила анімації, бо забирають зайвий час, уповільнюють урок. Перша презентація не зовсім зрозуміла без розробки уроку, та й російською мовою. Можливо, її можна використати в класі з російською мовою навчання.

  2. Перша презентація нагадує набір картинок, на яких написи здійснені російською мовою. Чому? Друга презентація більш інформаційна, але в кінці презентації знов картинка з російськими написами. Якою ж мовою говоритимуть діти ? Суржиком?

  3. Антоніно Григорівно! Мені сподобалася ваша “Вікторина про правила дорожнього руху”. Переконана, що час, витрачений на підготовку даного матеріалу, окупився знаннями ваших дітей щодо безпеки руху. Дібрані загадки активізуватимуть мислення дітей під час перевірки знань учнів на уроках, де йтиме мова про знання дорожньої абетки чи виховному заході. Дякую за розробку ситуацій, в яких наші діти можуть опинятися чи не щодня! Друга презентація містить російськомовні вислови, тому, на мою думку, потребує доопрацювання. Успіхів!

  4. Вікторина складена у формі загадок, інформація яскрава, пізнавальна, повчальна , відповідає віковій категорії школярів молодшого віку . Сподобались завдання на вирішення конкретних проблемних ситуацій. На мою думку, над першою презентацією потрібно ще попрацювати. Дякую.