mail@urok-ua.com

Презентація підсумкового уроку-гри з географії “Навколо загадкової Африки” для 7-го класу

На протязі декількох уроків вивчали геологічні, кліматичні і інші особливості таємничої, прекрасної Африки. Далека Африка стала для нас близькою, знайомою і зрозумілою. І тому я пропоную відправитися у «Велику подорож» по Африці.
Командам пропонується чотири теми, які містять 6 питань кожне питання в залежності від складності має свою оцінку. Кожен учень в команді повинен відповісти на питання вибравши категорію і ціну запитання. Завдання командам в конкурсі “Хто це? Що це?” визначити назви рослин і тварин, природних зон, окремих об’єктів зображених на малюнках.

Презентація №1

Вікно перегляду презентації

Презентація №2

Вікно перегляду презентації

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Інтерактивна презентація до гри-подорожі по Африці. Разом по слайдах презентації учні подорожують загадковою, екзотичною Африкою. Подорож, на жаль, віртуальна, але матеріали презентації зроблять її близькою, знайомою і зрозумілою. Дякую.

  2. Урок – гра розрахована для сьомого класу, але деякі моменти візьму для використання на природознавстві для четвертого класу (наразі вивчаємо Африку). Дякую Наталії Миколаївні за змістовну роботу та можливість цікаво провести урок.

  3. Дуже гарні презентації: цікаві, яскраві, захоплюючі. Із задоволенням переглянула, і навіть захопилася та намагалася відгадати! Добре, що охоплено багато тем: назви рослин і тварин, природних зон тощо. Дякую.