super@urok-ua.com

Презетація з біології для 8 класу на тему “Стрес та його чинники”

Автор матеріалу: Презетація з біології для 8 класу на тему “Стрес та його чинники”

Матеріал може бути використаний на уроках біології, основ здоров’я. Презентація складається із 13 слайдів. Під час перегляду учні вивчать поняття стрес, ознайомляться з факторами, що спричинюють стрес, визначать вплив стресу на організм та знайдуть шляхи виходу із стресових ситуацій

Презентація з біології

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Стисле, лаконічне, цікаве викладення матеріалу дасть можливість учням зрозуміти усі позитивні і негативні сторони стресу та шляхи його подолання. Презентацію можна використати як доповнення до уроку або виховної години. На мою думку варто було б запропонувати шляхи виходу із стресових ситуацій конкретними методами. Дякую.

  2. Матеріал буде корисним усім учителям- практикам. У слайдах представлено інформацію про вплив стресу на організм людини та шляхи вирішення ціїє проблеми. Ілюстрації допомагають створити відповідну емоційну атмосферу. Дякую.

  3. Дуже яскрава презентація, логічно підібрані зображення, правильна структура. Також презентація буде корисною для педагогів, практичних психологів та соціальних робітників. За допомогою Вашої презентації можна розробити пам’ятку “Шляхи виходу зі стресових ситуацій”. Дякую!

  4. Цікава презентація, яку може використати і класний керівник у виховній роботі, особливо із учнями старших класів. Також вміщена інформація може допомогти зрозуміти поведінку учнів, вказати на шляхи виходу зі складної ситуації.Обов`язково використаю у своїй роботі. Дякую!