mail@urok-ua.com

Проект з літературного читання для 4 класу на тему «Т.Г. Шевченко – геніальний син українського народу»

Проект з літературного читання для 4 класу на тему: “Т.Г. Шевченко – геніальний син українського народу” доцільно використовувати на уроках позакласного читання.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
420

5 коментарів

  1. Працюючи над проєктом про життєвий і творчий шлях Тараса Шевченка, опрацьовано великий обсяг інформації. Діти з учителем підбирали фотоматеріали, ілюстрації, поетичні рядки, пісні. Робота цікава, колективна та креативна. Дякую.

  2. Даний навчальний проєкт ознайомлює учнів з життєвим і творчим шляхом геніального поета Т.Г.Шевченка. Працюючи над ним, учні виконали велику кулькість завдань: досліджували біографію, збирали фотоматеріали, вивчали вірші, малювали ілюстрації, готували інсценізацію, розучували пісні. Така діяльність урізноманітнить навчання учнів, навчить їх працювати творчо та самостійно. Дякую.

  3. Представлена робота є тематично актуальною, конкретною (визначені мета, завдання, є методичний коментар). Чітко окреслена діяльність дитячих груп: “біографів”, “мовознавців”, “бібліографів”, “художників”, “літературознавців”. Презентація доповнює текстовий матеріал. Дякую.

  4. Молодці, гарно попрацювали: інформацію зібрали про життєвий і твочий шлях, і твори інсценізували, і виконали малюнки до творів… Діти пам`ятатимуть славетне ім`я Тараса Григоровича Шевченка і його твори. Дякую.

  5. Презентація є корисною для використання. Вона відображає відомості про Тараса Шевченка, його твори. Щодо проекту, то мені сподобались напрацювання усіх груп: “Біографів”, “Акторів”, “Літераторів”, “Художників” та “Авторів”. Робота гарна та насичена. Дякую!