mail@urok-ua.com

Проект з літературного читання для 4 класу на тему «Т.Г. Шевченко – геніальний син українського народу»

Проект з літературного читання для 4 класу на тему: “Т.Г. Шевченко – геніальний син українського народу” доцільно використовувати на уроках позакласного читання.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Працюючи над проєктом про життєвий і творчий шлях Тараса Шевченка, опрацьовано великий обсяг інформації. Діти з учителем підбирали фотоматеріали, ілюстрації, поетичні рядки, пісні. Робота цікава, колективна та креативна. Дякую.

  2. Даний навчальний проєкт ознайомлює учнів з життєвим і творчим шляхом геніального поета Т.Г.Шевченка. Працюючи над ним, учні виконали велику кулькість завдань: досліджували біографію, збирали фотоматеріали, вивчали вірші, малювали ілюстрації, готували інсценізацію, розучували пісні. Така діяльність урізноманітнить навчання учнів, навчить їх працювати творчо та самостійно. Дякую.

  3. Представлена робота є тематично актуальною, конкретною (визначені мета, завдання, є методичний коментар). Чітко окреслена діяльність дитячих груп: “біографів”, “мовознавців”, “бібліографів”, “художників”, “літературознавців”. Презентація доповнює текстовий матеріал. Дякую.

  4. Молодці, гарно попрацювали: інформацію зібрали про життєвий і твочий шлях, і твори інсценізували, і виконали малюнки до творів… Діти пам`ятатимуть славетне ім`я Тараса Григоровича Шевченка і його твори. Дякую.

  5. Презентація є корисною для використання. Вона відображає відомості про Тараса Шевченка, його твори. Щодо проекту, то мені сподобались напрацювання усіх груп: “Біографів”, “Акторів”, “Літераторів”, “Художників” та “Авторів”. Робота гарна та насичена. Дякую!