super@urok-ua.com

Розробка години спілкування для учнів 4-х класів “Земля – наш рідний дім”

Автор матеріалу: Розробка години спілкування для учнів 4-х класів “Земля – наш рідний дім”

Розробка години спілкування для учнів 4-х класів “Земля – наш рідний дім”
Година спілкування з екологічним спрямуванням. Використано технології критичного мислення, ТРВЗ, інтерактивні. До розробки додано відео.

Вікно перегляду документа

  • : Дмитрієва Світлана Анатоліївна
  • : вчитель початкових класів
  • : Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №1
  • Година спілкування. земля наш дім
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Земля – наш спільний дім, саме тому ми спільними зусиллями маємо дбати про стан навколишнього середовища. Від стану природи залежить і здоров*я людини, і культура соціуму, і майбутнє держави. Вдала ідея із дискусією. Краса – це також прояв людської відповідальності, чого й навчає захід. Дякую!

  2. Тема цікава, пізнавальна. Учитель використовує інтерактивні методи навчання, які ефективно залучають учнів до співпраці. Дуже вдало підібрано обладнання до години спілкування. Творчо! Дякую.

  3. Годину спілкування можна назвати інтерактивною, актуальною. Учні співпрацюють в групі , вирішують проблемні питання. Сподобалась вправа “Про що думають предмети”, естафета “Прибери планету”, розгорнутий підсумок допомагає зрозуміти сутність проблеми.

  4. Година спілкування… Хіба задається домашнє завдання на виховну годину? це мене збило спантелику. Конспект в іншому вдалий, спралований від початку до кінця. Велика кількість інтеративних вправ – вправа «Про що думають предмети?», гра «Так – Ні»), технологія критичного мислення (дискусія), інтерактивна технологія (робота в групах, естафета).Для 4 класу – це самий раз. Рекомендую трохи доопрацювати і використовувати у своїй діяльності.