mail@urok-ua.com

Розробка години спілкування для учнів 4-х класів “Земля – наш рідний дім”

Розробка години спілкування для учнів 4-х класів “Земля – наш рідний дім”
Година спілкування з екологічним спрямуванням. Використано технології критичного мислення, ТРВЗ, інтерактивні. До розробки додано відео.

 • : Дмитрієва Світлана Анатоліївна
 • : вчитель початкових класів
 • : Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №1
 • Година спілкування. земля наш дім
Закрити

Вступіть до нашої спільноти на Facebook

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
175

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

 1. Тема цікава, пізнавальна. Учитель використовує інтерактивні методи навчання, які ефективно залучають учнів до співпраці. Дуже вдало підібрано обладнання до години спілкування. Творчо! Дякую.

 2. Годину спілкування можна назвати інтерактивною, актуальною. Учні співпрацюють в групі , вирішують проблемні питання. Сподобалась вправа “Про що думають предмети”, естафета “Прибери планету”, розгорнутий підсумок допомагає зрозуміти сутність проблеми.

 3. Година спілкування… Хіба задається домашнє завдання на виховну годину? це мене збило спантелику. Конспект в іншому вдалий, спралований від початку до кінця. Велика кількість інтеративних вправ – вправа «Про що думають предмети?», гра «Так – Ні»), технологія критичного мислення (дискусія), інтерактивна технологія (робота в групах, естафета).Для 4 класу – це самий раз. Рекомендую трохи доопрацювати і використовувати у своїй діяльності.