Розробка уроку для учнів 2 класу “Початкові уявлення про Інтернет”

Автор публікації
Автор матеріалу: Розробка уроку для учнів 2 класу “Початкові уявлення про Інтернет”
Посада: Вчитель інформатики
Місце роботи: Краматорська ЗОШ І-ІІІ ступенів №25 з профільним навчанням

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Тема уроку. Початкові уявлення про Інтернет.

Мета:

 • навчальна: формувати уявлення про Інтернет;
 • розвивальна: розвивати спостережливість, пам’ять, мовлення;
 • виховна: виховувати здатність орієнтуватися в інформаційному просторі.

Ключові компетентності відповідно до Нової української школи:

 • спілкування державною мовою;
 • математична грамотність (уміння застосовувати математичні (числові та геометричні) методи для вирішення прикладних завдань у різних сферах діяльності);
 • інформаційно-цифрова компетентність (передбачає впевнене, а водночас критичне застосування інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) для створення, пошуку, обробки, обміну інформацією на роботі, в публічному просторі та приватному спілкуванні);
 • уміння навчатися впродовж життя (здатність до пошуку та засвоєння нових знань, набуття нових вмінь і навичок, організації навчального процесу (власного і колективного), зокрема через ефективне керування ресурсами та інформаційними потоками, вміння визначати навчальні цілі та способи їх досягнення, вибудовувати свою навчальну траєкторію, оцінювати власні результати навчання, навчатися впродовж життя);
 • соціальна і громадянська компетентність (уміння працювати з іншими на результат)

Тип уроку: засвоєння нових знань, формування вмінь.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Запитання-відповіді

Вікно перегляду документа

Матеріали до уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

 1. Цікава розробка уроку. Автор вміло підібрала форми та інтерактивні методи роботи. Дуже добре, що вчитель в ігровій формі повторює правила поводження в кабінеті інформатики; час роботи за комп’ютером чітко нормований. Не зрозуміло за якою ознакою діти будуть складати з букв тему уроку. Якщо підказки не буде, то може піти багато часу. Дякую!

 2. Підібрано багато гарної ілюстрації, урок насищений, динамічний, яскравий. Вчитель творчо підійшов до планування своєї діяльності. Дана розробка допоможе вчителям інформатики у проведенні ось таких яскравих і незабутніх уроків в початковій школі.

 3. Вважаю, що завдяки обраним методам навчання вчителю вдалось надати учням початкові уявлення про Інтернет. Робота актуальна, за вимогами НУШ. Дякую за напрацювання! Бажаю Вам побільше таких вдалих розробок!

 4. Тема уроку дуже актуальна для сьогодення! Урок цікавий, структура уроку розроблена правильно!Презентація яскрава,та змістовна…я думаю,що такий урок буду цікавим для дітей. Дякую.

 5. Перегляд уроку справив на мене неабияке враження. Урок інтерактивний, цікавий, змістовний, насичений обладнанням та наочністю. На такому уроці буде цікаво і дорослому. Етапи уроку дійсно відповідають вимогам НУШ. Дякую, урок дуже сподобався! Цікава презентація.