mail@urok-ua.com

Сценарій виховного заходу “Родина – це вся Україна” (4 клас)

Сценарій виховного заходу “Родина – це вся Україна” (4 клас)
Мета: виховувати любов і повагу до своєї родини; формувати чуйність, доброту, милосердя,почуття обов’язку; вчити дітей поважати життєвий досвід старших членів родини, вміння висловлювати щирі почуття до рідних.

Сценарій заходу

Вікно перегляду документа

  • : Цимбала Надія Андріївна
  • : Вчитель початкових класів
  • : Липівська ЗОШ І – ІІІ ст.
  • родина це вся Україна
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Виховний захід розроблено методично правильно. Родина для кожної дитини займає дуже важливе місце у житті. Ви на своєму заході прилучаєте молоде покоління до цінностей сімейних відносин. Спасибі вам за цікаву розробку виховного заходу!

  2. Родинні свята сприяють всебічному розвитку дитини, ще більше здружують шкільну родину. Всі учасники демонструють свій талант, творчі здібності.Загальний сімейний танець створює доброзичливу атмосферу на святі.

  3. Впевнена, що цей виховний захід покликаний створити у школярів та їхніх батьків позитивний емоційний настрій; сприяти творчому залученню дітей до навчально-виховного процесу та їхніх батьків до загальношкільних справ; розвивати навички колективної роботи; згуртувати шкільний колектив — учнів, батьків, учителів, виховувати любов і повагу до найближчих і найрідніших людей.