super@urok-ua.com

Урок-мандрівка з природознавства на тему: «Тварини – частина живої природи»

Автор матеріалу: Урок-мандрівка з природознавства на тему: «Тварини – частина живої природи»

Урок-мандрівка з природознавства на тему: «Тварини – частина живої природи» з презентацією створено з метою продовжити знайомити учнів з поняттям «тварини»; дати уявлення про різноманітність тварин, їх види за способом живлення, показати їх залежність від рослин, неживої природи; удосконалити вміння спостерігати за тваринами; розвивати спостережливість, уяву, кмітливість; виховувати бережливе ставлення до тварин.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Урок проведено нестандартно: у формі подорожі. При уявній подорожі учні сидять у класі за партами і одночасно вони подорожують за допомогою вказівок і порад вчителя, який виступає в ролі штурмана, ведучого, а школярі є мандрівниками. Важливим супутником цієї мандрівки є презентація. Такі уроки сприяють розвитку уяви та фантазії, інтересу до вивчення предмета. Дякую.

  2. Oдним із найцікавіших нетрадиційних уроків упродовж усіх етапів вивчення матеріалу є уроки-мандрівки. На уроці вчитель зацікавлювала всіх учнів; створювала атмосферу невимушеності та веселий настрій у дітей; стимулювла до розвитку творчих задатків учнів: кмітливості, логічного мислення, уяви; швидко орієнтуватися в особистих знаннях, використовувати їх на практиці. Є дуже багато пізнавального для дітей.