Урок навчання грамоти (читання) 1 клас з теми: Звуки [т], [т’], позначення їх буквами Т т. Читання складів, слів з ними. Звуко-буквений аналіз слів. Читання оповідання «Ластівка» за О.Копиленком. Робота з дитячою книгою

Даний урок використовується при проходженні нового матеріалу з навчання грамоти в 1 класі. Даний ресурс знайомить учнів зі звуками [т], [т’], позначення їх буквами Тт; читання складів, слів з ними; формує ціннісне ставлення до світу, розширює знання дітей про навколишній світ, виховує емоційно-позитивне ставлення до предмета, показує зв’язок досліджуваних предметів з життям.

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Гарний урок для першачків, дітки включаються в пізнавальну діяльність з перших хвилин уроку, всі методичні етапи дотримані : артикуляційні вправи, повторення про звуки голосні та приголосні,звукобуквенні аналізи, читання . До цього гарна презентація, яка робить урок привабливим для молодших школярів. Дякую.

  2. Вчитель вивчення нової букви порівнює із гостинами на день народження.Міжпредметний зв*язок допомагає урізноманітнити роботу на уроці, забезпечує якісне засвоєння знань.Урок побудований методично вірно, мети досягнуто. Дякую.