Урок-тренінг з краєзнавчого курсу “Місто мого дитинства” для 1 класу. “Моя квартира”

Автор публікації
Автор матеріалу: Урок-тренінг з краєзнавчого курсу “Місто мого дитинства” для 1 класу. “Моя квартира”
Посада: учитель початкових класів
Місце роботи: КЗО "СЗШ № 69" ДМР

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Кожна людина має свій дім, де вона народилася і виросла. Батьківщина починається з перших, на мою думку, найприємніших спогадів дитинства та батьківського дому. Метою нашого уроку – тренінгу є формування в учнів уявлення про свою квартиру, в якій мешкає його сім’я, про головні та старовинні предмети оселі, як про сімейні реліквії.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Тренінги дуже подобаються дітям і створюють у них відчуття свята. На даному тренінгу використовуються активні форми роботи: презентація, об’єдналка і руханка, робота в групах, “Мозковий штурм”. Після такого інтерактивного заняття першокласники засвоять програмовий матеріал. Дякую.

  2. Цікаве порівняння теоретичного і практичного матеріалу. Сподобалось те, що учні вчаться самостійно складати правила та втілювати їх в життя. Запозичила для себе деякі види роботи. Дякую, пані Оксано!

  3. Креативно оформленна презентація.Розробка уроку відповідає віковим омобливостям учнів.Дуже цікаві завдання які підготувала вчитель для учнів.РОзробка відповідає сучасним вимогам.

  4. Дуже цікавий та чітко спланований урок, побудований на сьогоденному матеріалі. Такий задум вчителя. Я додалам матеріалу з історії для порівняння. Яскраво оформлена презентація до уроку. Урок цікавий і діти залюбки будуть виконувати всі завдання. Дякую за роботу.