mail@urok-ua.com

Виховний захід: Чорнобильська трагедія—одвічний слід на Україні (День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС)

* Чорнобиль – це вже історія України, тому дітей треба навчати вболівати за минуле своєї держави, сприймати її такою, яка вона є, до того ж формувати загально розвинену людину, що буде протистояти злу, насильству, несправедливості та руйнуванню навколишнього світу;
* розвивати в учнів потребу будувати, створювати, відроджувати заради України;
* виховувати почуття сприймання чужого болю як свого, загальнонародного горя – як особистого, почуття любові до людини, до землі, до держави;

Виховний захід

Презентація

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
300

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. На жаль, ця трагедія змінила історію всього людства, дала негативні наслідки на стан екологічної системи. Перегляд відео – це хороша ідея, тому що учні мають ознайомитися із таким важливим питанням. дякую!

  2. Нам не слід забувати про минулі події які відбувалися у нашій країні,навіть якщо вони трагічні. У своєму заході Ви висвітлили тему трагедії доступно для дітей початкових класів. Захід насичений відео матеріалом, тому це додає дітям поняття усієї важкості трагедії Чорнобильської катастрофи.