Віртуальна подорож «У країну професій»

Автор публікації
Автор матеріалу: Віртуальна подорож «У країну професій»
ПІБ автора: Безручко Ірина Валентинівна, Сікачова Наталя Леонідівна
Посада: завідувач шкільної бібліотеки, бібліотекар
Місце роботи: Херсонська ЗЗСО№52

Віртуальна подорож «У країну професій » – це осмислення учнями життєвого самовизначення, вибору професії. Це спроба зясувати, як не розгубити себе по життю, залишитися вірним своїм ідеалам, здібностям, життєвим принципам. Розвиваючи пізнавальні інтереси учнів, бібліотекар використовує різні ігрові ситуації, лінгвістичні дослідження, кросворди. Цікавим на уроці є використання рольової гри «Повітряна куля», метою якої є показати важливість кожної професії, сформувати у дітей вміння висловлювати власну позицію щодо обраної професії, вміння доводити свою правоту, протистояти тиску оточуючих. Великої уваги на уроці заслуговує подана бібліотекарем схема, у якій вказано пункти, що слід враховувати при виборі професії, і яких помилок слід уникати.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Цей захід допоможе учнівській молоді в професійному самовизначенні і творчій самореалізації. Звичайно, віртуальні подорожі не замінять справжні, але вони дають можливість безкоштовно подивитися на світ професій в будь-який момент. Подорожуйте разом з учнями, попереду чимало цікавого!

  2. Презентація є доступною для сприйняття, невід”ємною складовою у висвітленні теми. Вибір професії – це надзвичайно важливий та серйозний крок для кожного, тому його потрібно робити виважено, свідомо, добре усе зваживши.

  3. Бажаю усім учням знайти свою стежку у житті, стати людиною своєї справи та працювати із задоволенням! Вдалий кросворд, цікава та корисна презентація.