mail@urok-ua.com

Життя і творчість Тараса Шевченка. Підсумковий урок

Мета: шляхом виконання різнорівневих завдань виявити рівень засвоєння учнями вивченого матеріалу; розвивати вміння самостійно виконувати завдання творчого характеру, виховувати відповідальність, наполегливість у навчанні.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
187

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Матеріал уроку можна використати для повторення, узагальнення знань про Тараса Григоровича Шевченка. Гадаю, учням було цікаво змагатись, демонструвати свої здібності й , разом з цим, вшановувати Кобзаря.

  2. Загалом урок непоганий, проте незрозумілим залишається оцінювання учнів : якщо ви будете враховувати лише серця, то нащо давати учням все інше. По-перше, і вчитель, і учень можуть заплутатись, по-друге, це відбирає час, а по-третє, учні просто не зрозуміють, чому наша команда відповідала постійно і працювала набагато активніше, але припускалася незначних помилок, проте виграла команда, яка двічі відповіла і отримала 2 серця у заліку.

    1. Дякую за коментар. Він важливий для мене. Під час проведення підсумкового уроку мої учні дуже добре відповідали, всі отримали червоні серця й одну синю квіточку. Можу порадити для швидкого оцінювання викликати представників команд до дошки, які будуть рахувати правильні відповіді у зручний для них спосіб.