Життя і творчість Тараса Шевченка. Підсумковий урок

Автор публікації
Автор матеріалу: Життя і творчість Тараса Шевченка. Підсумковий урок
Посада: учитель української мови та літератури
Місце роботи: Ганнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільського р-ну

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Мета: шляхом виконання різнорівневих завдань виявити рівень засвоєння учнями вивченого матеріалу; розвивати вміння самостійно виконувати завдання творчого характеру, виховувати відповідальність, наполегливість у навчанні.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Цікавий урок-конкурс дозволить узагальнити та систематизувати знання учнів про основні віхи життя і творчості Тараса Шевченка. Крім того, учні будуть дискутувати і аргументувати власну позицію. Це активна, інноваційна форма проведення уроку, дякую.

  2. Презентація дуже поверхово доповнює зміст уроку. Невдало обраний естетичний фон. Текстовий матеріал слайду №3 важко прочитати, а 4 — взагалі нереально (дуже дрібний); слайди №6 і 7 без заголовків.За допомогою даного матеріалу не можна стверджувати про узагальнення життя та творчості Тараса Шевченка. Вибачте за категоричність.

  3. Матеріал уроку можна використати для повторення, узагальнення знань про Тараса Григоровича Шевченка. Гадаю, учням було цікаво змагатись, демонструвати свої здібності й , разом з цим, вшановувати Кобзаря.

  4. Загалом урок непоганий, проте незрозумілим залишається оцінювання учнів : якщо ви будете враховувати лише серця, то нащо давати учням все інше. По-перше, і вчитель, і учень можуть заплутатись, по-друге, це відбирає час, а по-третє, учні просто не зрозуміють, чому наша команда відповідала постійно і працювала набагато активніше, але припускалася незначних помилок, проте виграла команда, яка двічі відповіла і отримала 2 серця у заліку.

    1. Дякую за коментар. Він важливий для мене. Під час проведення підсумкового уроку мої учні дуже добре відповідали, всі отримали червоні серця й одну синю квіточку. Можу порадити для швидкого оцінювання викликати представників команд до дошки, які будуть рахувати правильні відповіді у зручний для них спосіб.