mail@urok-ua.com

«Знайомтесь – клавіатура». Клавіатура, деякі Спеціальні клавіші клавіатури комп’ютера та їх призначення. Клавіша Enter або Return.

«Знайомтесь – клавіатура». Клавіатура, деякі Спеціальні клавіші клавіатури комп’ютера та їх призначення. Клавіша Enter або Return.
Конспект уроку у 2 класі з інформатики на тему «Знайомтесь – клавіатура». Клавіатура, деякі Спеціальні клавіші клавіатури комп’ютера та їх призначення. Клавіша Enter або Return.
Мета мого уроку: ознайомити учнів із клавіатурою; назвою і місцем розташування клавіш. Вчити працювати з алфавітною клавіатурою в нижньому регістрі. Розвивати пам’ять і увагу; мислення, спостережливість. Виховувати культуру поведінки в комп’ютерному класі; працьовитість; цікавість до інформатики і навчальних комп’ютерних програм. До конспекту уроку додається презентація.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Хороша розробка, яка дозволить провести цікавий урок для початкових класів. Матеріал викладається чітко, грамотно і послідовно. Учням можна дати завдання порівняти клавіатури різних країн. Особливо їм цікаво розглянути японську і китайську (як приклад).

  2. Урок сучасний, унаочнений презентацією.Вчитель вдало поєднує практичну, ігрову, індивідуальну діяльність учнів. Присутні оздоровчі хвилинки (психогімнастика, вправи для очей). Завдання відповідають програмовим вимогам та індивідуальним особливостям учнів молодшого шкільного віку.

  3. Цікаво оформлена презентація до уроку – крок до успіху. Цікава розробка стандартної, здавалося б, теми “Клавіатура”. На уроці використовуються і ігри, і загадки, групова та індивідуальна робота учнів. Цікаво представлена техніка безпеки в комп’ютерному класі, що є теж немаловажним. А змагання на клавіатурному тренажері є логічним завершенням уроку. Дякую!