super@urok-ua.com

Комплекс ранкових зустрічей НУШ

Автор публікації
Автор матеріалу: Комплекс ранкових зустрічей НУШ
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Рубіжанська СШ №7

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вікно перегляду презентації
Короткий опис презентації

Презентація описує комплекс руханок для ранкових зустрічей на тиждень у рамках Нової Української Школи, розроблений Вєдєнєєвою О.О., вчителем вищої категорії. Вправи розраховані на згуртування класного колективу, включають рухливі ігри та вправи, які поєднують активність з навчальним процесом:

  1. Привітання та згадування імен – включає нахили, присідання, махання руками.
  2. Посмішка та розтяжка – позитивні емоції через усмішки та обійми.
  3. Привітання між учнями – руки вгору, махання руками, потискання рук.
  4. Формування кола дружби – рухи для зміцнення дружби та відчуття єдності.
  5. Побажання добра та успіху – присідання та усмішки як символи добрих побажань.
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Вправи-руханки допоможуть урізноманітнити навчальний процес. Такий вид діяльнсті не тільки зніме втому, поліпшить пам’ять і увагу, а й дозволить додати уроку трошки казковості, яка так потрібна дітям молодших класів! Дякую.

  2. Презентація містить у собі комплекси руханок, які знадобляться , на мою думку, не лише на ранкових зустрічах. а й під час релаксації, фізхвилинок на уроці. Матеріал готовий до використання для виступу на педраді, методоб*єднанні.Дякую.