вчитель біології та хімії Палагнюк Тетяна Григорівна

Тренінг містить цікаві завдання, які сприяють формуванню відповідального і дбайливого ставлення до природи. Формують розуміння нерозривного зв’язку людини з природою, залежності добробуту людей від раціонального Читати далі ..

Викладач просесів та апаратів та хімічних дисциплін Матійціва Ольга Юріївна

В конспекті розкриті поняття тверді побутові відходи та методи вирішення цієї проблеми. Конспект заняття Вікно перегляду документа

вчитель початкових класів Бариляк Наталія Романівна

систематизувати знання учнів про одиниці вимірювання довжини; вправляти у заміні одиниць вимірювання; закріпити вміння розв’язувати задачі на спосіб відношення; познайомити учнів зі старовинними одиницями вимірювання Читати далі ..

Викладач хімії і біології Учуєва Ольга Володимирівна

Запропонований матеріал надає можливість закріпити знання з екології, виявити закономірності будови організму і середовища існування, розглянути екологічні групи організмів та їх взаємозв’язки, формувати систему наукових Читати далі ..

Вчитель початкових класів Ферлієвич Наталя Вікторівна

Інтегрований урок природознавства та екології для учнів 3-4 класу у формі квесту. Тема. «Земля – моя блакитна планета». Мета: ознайомити дітей із проблемами людства XXI Читати далі ..

Вчитель початкових класів, вчитель музичного мистецтва Костогриз Марина Василівна

Урок музики містить в собі елементи еколоічного виховання і має таку мету: ознайомити учнів з календарно-обрядовими піснями- веснянками, дати поняття: обрядова пісня, веснянка; розвивати музично-ритмічний Читати далі ..

вчитель біології, екології Горенчук Тетяна Дмитрівна

Екологічні проблеми сьогодення потребують негайного вирішення. Кожен вид має право на життя або щонайменше на боротьбу за життя для його збереження тому завдання нас учителів Читати далі ..

вчитель фізики та астрономії Сорочинська Людмила Анатоліївна

Мета завдань:виховувати бережне ставлення до свого здоров’я та навколишнього середовища, розвивати в учнів поняття про екологічну ситуацію в світі та про джерела забруднення навколишнього середовища.

викладач коледжу Пасько Марина Миколаївна

В статті розглядаються проблеми з якими викладачі екології зустрічаються під час проведення практичних занять та науково-досліднецької дільності.

вчитель географії Чайковська Оксана Віталіївна

Можливо використовувати цей квест на уроках географії і екології ,щоб повторити в ігровій формі вивчений матеріал щодо екологічної ситуації, яка склалася у світі; розвивати в Читати далі ..

вчитель географії Чайковська Оксана Віталіївна

Цей цікавий захід може використовуватися, як на тижні географії,так і на святкуванні Дня Землі, під час заходів по екології.Він дасть учням можливість у творчій формі Читати далі ..

вчитель біології, хімії, екології Горенчук Тетяна Дмитрівна

Для відновлення природної рівноваги нашої планети необхідно кардинально змінити ціннісні орієнтації в бік гуманізації, гармонізації процесу розвитку взаємозв’язку у системі «природа-людина», тобто мова йде про Читати далі ..

Дмитрук Людмила

Мета проекту: Øпривернути увагу громадськості  нашого села до екологічних проблем навколишнього середовища; Øінформувати учнів школи та їхніх батьків про важливість проблем побутових відходів та небезпеку їх спалювання; сприяти вихованню Читати далі ..

Вчитель біології та екології Володимирова Світлана Володимирівна

Урок з екології № 13 для 11 класу на тему. “Категорія «біорізноманіття». Генетичне видове і екосистемне біорізноманіття. Причини і наслідки деградації біорізноманіття. Природозаповідання як одна Читати далі ..

вчитель української мови та літератури Дедюх Наталія Вікторівна

Сценарій екологічної гри для учнів 7-8 класів “НЕСИ ДОБРО У СВІТ ПРИРОДИ” можна використовувати класним керівникам у позакласній роботі та вчителям біології під час проведення Читати далі ..

вчитель біології та географії Фірман Олександра Валеріївна

Конспект уроку з екології. Тема: Ноосфера. Еволюція уявлень про місце людини у природі.Я, пропоную один із варіантів як можна провести урок по темі “Ноосфера. Еволюція Читати далі ..

вчитель біології Засимович Надія Станіславівна

 Сценарій виховного заходу до Дня Землі: “Земля – наш дім.”Сценарій виховного заходу до Дня Землі, що відзначається 22 квітня. Може бути використаний для проведення під Читати далі ..